17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Portakallar  çiçek açtı
27 Haziran 2012 Çarşamba 11:02

Portakallar çiçek açtı

Güzelyurt Portakal festivali kapsamında çocuk şenliği yapıldı…

 

35. Güzelyurt Portakal Festivali kapsamında, Çocuk Şenliği yapıldı. Güzelyurt Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, önceki gece gerçekleştirilen şenlikte, “Şirinler grubu” gösteri yaptı; palyaço-animatör-tahtabacak-masal kahramanları ile birçok yiyecek ve içecek standı yer aldı.

 

Katkı koyanlar

Çocuk Şenliği’nin ana sponsorluğunu Polemidhia Ticaret ve Momin Oto Elektrik yaparken, Kanser Hastalarına Yardım Derneği ile Güzelyurt Yeşilada Leo Kulübü de, şenliğin gerçekleşmesine katkı koydu.

 

 

Festival Parkı’nda yer alan çocuk şenliğine, bölge okulları, kreş ve eğitim merkezleri ile bölgeden ve diğer yerleşim yerlerinden çocuklar katıldı.

 

Moğol akrobasi dillerde kaldı!

Güzelyurt Portakal Festivali açılış gecesinde sahne alan Moğol Akrobasi Grubu izleyenleri hayretler içerisinde bırakırken dillerden de düşmüyor…

 

Moğol Akrobasi Grubu 35. Güzelyurt Portakal Festivali’nin muhteşem açılış programından sonra gecede festival alanındaki sahneleri ile izlemeye gelenleri adeta hayretler içerisinde bıraktı.

 

Nefes kesen gösterileri ile dikkatleri üzerine çeken 15 kişilik grubun Kıbrıs’ta ilk kez böyle bir şovu sahneye koymaları izleyenleri büyülerkendillerde dolanmaya da başladı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ