20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Pembeli kadın çocuksu!
29 Aralık 2012 Cumartesi 12:55

Pembeli kadın çocuksu!

Erkeklerin kız arkadaşlarının cep telefonuyla konuşmasından, giyim zevklerine kadar bir çok konuda fikirleri…

YAŞINI SAKLAYAN KADIN TEHLİKELİ Mİ?

Erkekler yaşını söylememekte ısrar eden kadınların biyolojik saatinin hızla çalıştığını düşünüyor. Erkekler bunu onların bir ilişki başladıktan 3 hafta sonra evlilik planları yapmaya başlayacağının bir işareti olarak görüyor.

 

Erkekler spor salonuna gitmenin sadece spora odaklanmak olduğuna inanıyor. Dolayısıyla onlara göre spor yaparken özenli kıyafetler giyen kadınlar yaptıkları aktiviteden çok etraftakilerin kendisi hakkında ne düşündüğüne odaklanıyor.

 

ERGENLİKTEN KOPAMAYAN KADINLAR

Erkekler pembe renge çok düşkün olan kadınları olgun bulmadıklarını itiraf ediyor. Çok fazla sayıda pembe eşya, kıyafetl satın alan kadınların ergenlik yıllarına özgü bir alışkanlığı sürdürmeye çalıştıklarını söyleyen erkekler kadınların o yıllardan kopamadıklarını düşünüyor.

 

REKABET ORTAMINDAN RAHATSIZ OLUYORLAR

Erkekler kız arkadaşlarına sıradışı hikayeler anlatmayı sevdiklerini söylüyor. Fakat eğer sevgilileri bu hikayelere karşılık olarak anlatacak daha enteresan şeyler buluyorsa o zaman doğan rekabet ortamından rahatsız olduklarını saklamıyorlar.

 

Erkekler özellikle kendileriyle birlikteyken cep telefonlarını ellerinden düşürmeyen kadınların sosyal paylaşım sitelerinde dolandığını düşünüyor. Bu konu da onları az da olsa rahatsız ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ