17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Param var yiyorum kime ne?
07 Ocak 2013 Pazartesi 10:52

Param var yiyorum kime ne?

Tamara, baba parası yediği için kendini eleştirenlere sert çıktı

‘The Sun’ gazetesinin hafta sonu eki ‘Fabulous’a poz veren F1’in patronu Bernie Ecclestone’un kızı Tamara, baba parası yediği için kendini eleştirenlere sert çıktı. Tamara, “Sahip olduklarım için özür dileyecek değilim. Benim durumumda  olsalar onlar da alışverişe çıkardı” dedi.

 

F1'in patronu milyarder işadamı Ecclestone kızlarını, torunlarının kullanması için ayırdığı 5.7 milyar TL'lik fonu harcamakla suçlamıştı.

 

İngiliz basınından Mirror sitesinin  haberine göre; Tamara (27) ve Petra (22) için iki milyar sterlinlik (5.7 milyar TL) fon ayırdığını ve bu paranın torunları için harcanmasını istediğini belirten Ecclestone, kızlarının bu parayı aşırı lüks yaşantılarına sarf ettiğini söylemişti.

 

Üç yıl önce ayrıldığı Hırvat asıllı eski manken eşi Slavica Radic'e de tepki gösteren 81 yaşındaki Ecclestone, "Ayrıldığım karıma, kızlarım ve gelecek torunlarımın kullanması üzere iki milyar sterlinlik bir fon açmıştım. Ama şimdi kızlarım bu paraya ulaşabiliyor. Bu parayı onlara vermemdeki amaç, ileride değer kazanacak mülklere yatırmaları veya torunlarıma harcamalarıydı. Ama hiç de böyle olmadı. Şimdi sürekli bu paradan harcıyorlar" şeklinde konuştu.İşte lüks yaşamlarıyla tanınan Ecclestone kardeşlerin dudak uçuklatan harcamaları....


Petra Ecclestone (22) Londra Chelsea’de 163 milyon TL değerinde sekiz odalı bir  ev satın aldı.

 

Modellik yapan Tamara Ecclestone’un (27) Kensington’da satın almaya hazırlandığı evin değeri ise tam 110 milyon TL değerinde.  Tamara'nın Londra'daki evinde 700 bin sterlinlik (1 milyon 980 bin TL) değerinde bir ayakkabı koleksiyonu bulunuyor.

 

Hem Petra hem de Tamarra'nın American Express kredi kartları olduğu belirtilirken, limitleri ise dudak uçuklatacak türden: 2 milyon sterlin. İngiliz işadamı Ecclestone'un şirketlerinin CEO'ları da birçok kez, iki kız kardeşi şikayet etti.

 

TAMARRA ECCLESTONE

EĞLENCE: 5 milyon sterlin
5 OTOMOBİL: 2 milyon sterlin
2 MALİKANE: 30 milyon sterlin
2 RESİDENCE: 5 milyon sterlin
KIYAFET: 3 milyon sterlin
MÜCEVHER: 6 milyon sterlin

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ