23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özerem, Voleybolcuları Kutladı
10 Mayıs 2011 Salı 11:05

Özerem, Voleybolcuları Kutladı

Aksaray’da elde edilen grup birinciliği sonrası kazanılan kupa takım kaptanı tarafından Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya’ya takdim edildi.

 Türkiye Yıldızlar Voleybol Şampiyonası Grup Eleme müsabakalarında grubunu rakiplerine set vermeden birinci tamamlayan karmamız dün (9 Mayıs 2011, Pazartesi) Spor Dairesi Müdürü Metin Özerem’i ziyaret etti.

Ziyarette teknik heyet ve sporcuları tek tek kutlayan Metin Özerem onlardan Türkiye Şampiyonluğu’nu beklediğini söyledi. Özerem kabulde yaptığı konuşmada “Kısıtlı imkanlarla elde edilen başarı hiç küçümsenecek gibi değildir. Daha büyük başarılara imza atmanız için bizler sizlere daha iyi imkanlar sunabilmenin çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Voleybol liglerimizde az takım olmasına rağmen oyun ve oyuncu kalitesi çok yüksektir. Bunu Aksaray’da elde ettiğiniz grup birinciliği ile bir kez daha kanıtladınız. Şimdi de sizlerden Türkiye Şampiyonluğu bekliyorum” dedi.

KUPAYI BAŞKAN ENVER KAYA’YA TAKDİM ETTİLER

Voleybol Yıldız Erkek Karmamız Aksaray’da elde edilen grup birinciliği sonrası kazanılan kupayı ziyarette hazır bulunan Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya’ya takdim etti.

Enver Kaya da teknik heyet ve sporcuları elde ettikleri başarıdan dolayı kutladı ve başarılarının devamını diledi.

Kaya yaptığı konuşmada “Gençlerimizin başarısı bizleri son derece mutlu etmiştir. Takımımız final grubunda mücadele edecek güce ve deneyime sahiptir ve çalışmalarımız bir kez daha Türkiye Yıldızlar Şampiyonluğunu elde etmek içindir” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ