15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özerdem rahat değil!
29 Nisan 2011 Cuma 10:39

Özerdem rahat değil!

Türk Ocağı, Pazar günü oynayacağı Esentepe maçını bekliyor

Beyzade ÜNALMIŞ

 

KKTCELL İkinci lig play-off’da ikinci maçınıda kazanan Türk Ocağı Pazar günü oynayacağı Esentepe maçını bekliyor. Play-off serisine 1 puanla başlayan ve aldığı iki galibiyetle şu an 7 puana sahip olan Girne temsilcisi Türk Ocağı hafta sonu karşılaşacağı Esentepe önünde alacağı bir puan bile 1.lige çıkmasına yeterli olacak. Tenik Direktör Kayhan ÖZERDEM, önlerinde sadece tek bir maçın kaldığını ve Esentepe maçınıda kayıpsız geçip 1.lige çıkmak istediklerini söyledi.

 

 

RAHAT DEĞİLİM:

 

İki maçı kazanmalarına rağmen rahat olmadığını,Esentepe maçını kazanmaları gerektiğini söyleyen Özerdem, ligde iki kez Esentepe takımına mağlup oldukları,birinci lige çıkmak için bu maçtan puan veya puanlar almak zorunda olduklarını söyledi.

 

Esentepe takımının play-off serisinde istediği sonuçları almasada genç ve koşan bir ekip olduğunu ve bu tip mücadelelerin her takım için çok zor olduğunu kaydeden Özerdem, Dumlupınar maçı ile ilgili olarak, rakipleri karşısında iyi mücadele ettiklerini ve Dumlupınar takımına pozisyon vermediklerini rakiplerinin ise 10 kişi kalması ve sakatlık geçirmelerinden sonra oyun kontrolünü ellerine geçirdiklerini ve bunu da maçın sonuna yansıttıklarını sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ