22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Onlar sayesinde varız”
08 Mayıs 2011 Pazar 11:00

“Onlar sayesinde varız”

LTB olarak, anneleri her birey gibi hatırlamanın vazifeleri olduğunu vurgulayan Bulutoğluları, “Annelerinizi hatırlayın ve onları her zaman mutlu edin. Unutmayın ki onlar sayesinde bugün topluma yararlı kişiler olarak varsınız” dedi…

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Cemal Bulutoğluları, Anneler Günü dolayısı ile bir mesaj yayınlayarak, tüm annelerin bu özel gününü kutladı.

Bulutoğluları, LTB olarak anneleri her birey gibi hatırlamanın vazifeleri olduğunu vurgulayarak, bu özel gün nedeni ile 2 bine yakın anneye hediyeler verdiklerini ve günlerini kutladıklarını belirtti.

“Onları mutlu edin”

Tüm halka bir çağrıda bulunan Başkan Bulutoğluları, “Annelerinizi hatırlayın ve onları her zaman mutlu edin. Unutmayın ki onlar sayesinde bugün topluma yararlı kişiler olarak varsınız. Bir çiçek veya küçük bir hediye bile onların güzel yüreklerini heyecanlandırmaya yeter.” ifadelerini kullandı.

“Annemin büyük emekleri var”

Annesini yakın bir geçmişte kaybettiğini anımsatan Bulutoğluları, iyi yürekli ve vefalı bir insan olmasında annesinin büyük emekleri olduğunu belirterek, onu rahmetle ve sevgiyle andığını ifade etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ