19 Aralık 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Önce Dostluk”
14 Nisan 2011 Perşembe 09:41

“Önce Dostluk”

Federasyon, teşekkür yemeği ile üniversite antrenörlerini bir araya getirdi

*Üniversite Oyunları’na ilk başladıklarında kimsenin kimseyi tanımadığını anımsatan Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Beyhan Gürgöze, üniversite antrenörlerine yemekle teşekkür etti

 

Üniversite Sporları Federasyonu, verdiği teşekkür yemeği ile üniversite antrenörlerini bir araya getirdi.

 

Gönyeli Meze Restorant’ta verilen yemek, ülkemizde faaliyet gösteren üniversite antrenörlerinin katılımı ile gerçekleşti.

 

Üniversite Oyunları’na ilk başladıkları zaman, bir üniversite antrenörünün diğer bir üniversite antrenörünü tanımadığını anımsatan Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Beyhan Gürgöze, “Bugün bir birimizi tanıyoruz. Yemeğimizin amacı da hem siz antrenörleri bir araya getirmek, hem de sizlere teşekkür etmektir” şeklinde konuştu ve “Önce dostluk” diye ekledi.

 

Yemekte, her yıl hiçbir karşılık beklemeden Üniversite Oyunları Ödül Törenleri’nde sunuculuk görevi üstlenen spor yazarları Hüseyin Kıral ve Seniha Kanatlı da hazır bulundu.

 

Fasıl grubu eşliğinde devam eden teşekkür yemeği, gecenin geç saatlerine kadar devam etti ve antrenörler “2011 Üniversite Oyunları”nın ilk ayağı öncesinde moral depoladılar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ