13 Aralık 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Olaylı maça ceza
06 Nisan 2011 Çarşamba 11:30

Olaylı maça ceza

Disiplin Kurulu,Denizli Spor Kulübü'ne ceza yağdırdı

3.Lig Play-Off Final maçında çıkan olayları değerlendiren Disiplin Kurulu,Denizli spor Kulübüne 3 maç saha kapatma ayrıca 2 asgari ücret para cezası verdi.

 

Maç boyunca maçın hakemlerine ve KTFF’na ağır hakaret ve küfür içeren sözler sarf etmeleri,maç boyunca tribünlerden oyun alanına ve Serdarlı taraftarlarının bulunduğu tribünlere pet şişe ve yaralayıcı nitelikle yabancı madde atmaları;

 

Karşılaşma devam ederken saldırı amaçlı tribünlerden sahaya atlayarak oyun alanına girmeleri ve maç bitiminden sonra topluca sahaya girerek Serdarlı taraftarlarına ve futbolcularına pet şişe ve yaralayıcı nitelikte yabancı madde attıkları ve saldırıda bulunduklarından dolayı Disiplin Talimatının 32 ve 32 A maddeleri uyarınca bu cezaların verildiği açıklandı.

 

Bu arada Denizli Spor’un rakibi Serdarlı Spor Kulübüne de tribünlerde yanıcı madde yakmaları ve 2.golden sonra bu yanıcı maddelerden biri ile bir seyircinin saha içerisine girip çıkması nedeni ile Disiplin Talimatının 10. maddesi uyarınca ihtar cezası verilmesine karar verdiği açıklandı.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ