16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ödüller verildi
26 Nisan 2011 Salı 12:00

Ödüller verildi

Spor yazarları, “Nike Lefkoşa – Başman Group Spor Toto” ödüllerini aldı

Spor Yazarlarının, Kuzey Kıbrıs Türkcell 1’inci Futbol Ligi’nde yer alan 26 hafta süresince yarıştığı “Nike Lefkoşa – Başman Group Spor Toto” yarışmasında başarılı olanlar ödüllerini aldı. Başarılı spor yazarlarının ödüllerini Nike Lefkoşa Genel Müdürü Ümit İnak verdi.

 

Spor yazarlarından Kamil Kolcu ile Necati Özsoy’un yedi karşılaşmadan altısının sonucunu doğru tahmin ederek ilk iki sırayı aldıkları yarışmada, yedi karşılaşmadan beşinin sonucunu doğru tahmin eden Hüseyin Kıral ile Soydan Sakallı ise üçüncü oldular. Bu sonucun ardından 1’inci olan spor yazarı kura atışı ile belirlenirken, Kamil Kolcu 1’inci olarak 300 Türk Lirası, Necati Özsoy 2’nci olarak 200 Türk Lirası, Hüseyin Kıral ile Soydan Sakallı ise 3’üncü olarak 100’er Türk Lirası tutarındaki Nike Lefkoşa hediye çeklerinin sahipleri oldular.

 

Geçtiğimiz gün Nike Lefkoşa – Başman Group’a gelen spor yazarları bol ürün çeşitleri nedeniyle seçim yapmakta zorlanırken kendilerine Nike Lefkoşa Genel Müdürü Ümit İnak yardımcı oldu.

 

 

İnak, “Spor Yazarlarının Yanındayız”

 

Nike Lefkoşa Genel Müdürü Ümit İnak, spor yazarlarına hediyelerini verirken yaptığı açıklamada, firma olarak spor malzemeleri satıyor olmaktan dolayı zaten spor ile iç içe olduklarını ifade ederek, bu anlamda spora ve spor yazarlarına katkıda bulunmalarının kendilerini sevindirdiğini söyledi. İnak, “Sporun ve spor yazarlarının her zaman yanındayız” dedi.

 

Spor yazarları ise yaptıkları açıklamalarda hedefsiz spor olamayacağına dikkat çekerek, ödülün her zaman motive edici özelliği olduğunun altını çizdiler ve Nike Lefkoşa – Başman Group ile Genel Müdür Ümit İnak’a teşekkür ettiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ