15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ödüller verildi
23 Nisan 2011 Cumartesi 13:17

Ödüller verildi

Nike Lefkoşa Ayın Başarıları ödülleri sahiplerini buldu

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından düzenlenen Kuzey Kıbrıs TURKCELL 1’inci Ligi süresince verilmeye devam eden Nike Lefkoşa Ayın Başarıları ödüllerinin sonuncusu önceki akşam akşamı verildi.

 

Spormans dergisinin Golden Tulip Lefkoşa ile işbirliğine düzenlediği Nike Lefkoşa Ayın Başarıları ödüllerinin Nisan’2011 ayının başarıları da ödüllerini “Kişiye özel hizmet” parolası ile hizmet veren Golden Tulip Lefkoşa’da düzenlenen zengin kokteylli törenle aldılar.

 

 

Sırada Yılın Başarıları

 

Gecenin açılış konuşmasını yapan Nike Lefkoşa Direktörü Ali Başman, bir ay önceki dileğinin gerçekleştiğini ve kulüp başkanı olduğu K. Kaymaklı’nın şampiyon olduğunu ve bunun mutluluğunu yaşadığını söyledi.

 

“Sırada Nike Lefkoşa Yılın Başarıları var. Golden Tulip Lefkoşa’da gerçekleştireceğimiz gala yemeği ile sezonun en başarılı futbolcu, hakem ve antrenöre ödüllerini vereceğiz” diyen Başman, Spormans Seçici Kurul üyeleri, ilgi gösteren spor yazarları ve katkıda bulunan herkese teşekkür etti. Başman, başarılı sporcu, antrenör ve hakemleri de kutladı.

 

 

Özel Ödüller

 

Sunuculuğunu Spor Yazarı Can İpcioğlu’nun yaptığı gecede ilk olarak özel ödüller verildi. 3 Adım Atlama’da Sertaç Karayel’e ait 33 yıllık rekoru kıran Mehmet Baykent’e ödülünü Atletizm Federasyonu Başkanı Ersin Doğaç; Uzun Atlama’da Ayten Zabit’e ait 25 yıllık rekoru kıran İmge Kemaloğlu’na ödülünü ise rekorun eski sahibi Ayten Zabit verdiler.

 

 

Ayın Hakemi

 

Spormans Seçici Kurulu’nun belirlediği tecrübeli hakem Savaş Tilki’ye, Nike Lefkoşa Ayın Hakemi ödülünü KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu verdi.

 

 

Ayın Antrenörü

 

Bostancı Bağcıl’ı mağlup edip, bu sezon şampiyonluk düğümünün çözülmesine neden olan Düzkaya’nın Teknik Direktörü Ahmet Dedekorkut, Nike Lefkoşa Ayın Antrenörü ödülünü K.T. Futbol Kulüpleri Birliği Başkanı Yurdaer Garip’in elinden aldı.

 

 

Ayın Futbolcusu

 

Spormans Seçici Kurulu’nun belirlediği Nike Lefkoşa Ayın Kare Ası’nı oluşturan futbolcular, Taner Bingöllü (Düzkaya), Esin Sonay (Lapta), Mustafa Yaşinses (K. Kaymaklı) ve Çağrı Kıral’a (K. Kaymaklı) para ödüllerini Nike Lefkoşa Direktörü Ali Başman verdi.

 

Seçici Kurul’un gizli oy ile belirlendiği Nike Lefkoşa Ayın Futbolcusu’nu aynı zamanda Spormans Seçici Kurulu Üyesi olan Tasdik Memuru Enver Sedat Simavi açıkladı.

 

Nike Lefkoşa Nisan Ayı Futbolcusu olan Çağrı Kıral’a ödülünü Spormans SeçiciKurul Başkanı, Milli Eğitim ve Spor Bakanlığı eski Bakanı Günay Caymaz verdi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ