20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ödüle doymuyor
28 Nisan 2011 Perşembe 15:37

Ödüle doymuyor

Çangar Motors, her yıl aldığı ödüllere bu yıl bir yenisini daha ekledi

Devrim EYYUBİ

 

Çangar Motors her yıl aldığı ödüllere bu yıl bir yenisini daha ekledi. Çangar Motors, Ford marka araçların 2009 ve 2010 yılında en çok satışını yapan şirket olması nedeniyle ödüle layık görüldü. Düzenlenen basın toplantısında Ford’un bölge müdürünün elinden kurum adına 1’incilik plaketini alan Mehmet Çangar, KKTC halkına desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Ülkemizde 1997 yılında araba sektörüne giren Çangar Motors, çok kısa sürede vatandaşların da ilgisi ile büyürken, araç satış rekorlarını da hem KKTC'de hem de dünyada altüst etti. 2002 yılından itibaren araç satışlarında birçok ödül alan Çangar Motors, Ford satışlarında yakaladığı başarıdan dolayı 2009 ve 2010 yılı en çok araç satışını gerçekleştiren şirket olduğu için Ford tarafından ödüllendirildi.

 

 

Ödüllerin esas sahibi halkımızdır...

 

Mehmet Çangar, KKTC halkına gönül verdiklerini ve gerçek bir slogan olan ‘Çangar Sizi Seviyor’ sloganı ile yola çıktıklarını ve başarılı olmalarındaki en büyük önemin halkın olduğunu dile getirdi. Çangar, "Ödüllerin başarısı halkımızındır. Siz ne kadar başarılı olursanız olunuz, halk sizi desteklemezse hiçbir başarıya ulaşamazsınız. Başarının sırrı karşılıklı sevgi, saygıdır. Biz yıllardan beridir müşterilerimizi ailemiz gibi sayarız ve onlara ailemiz gibi sevgiyle, saygıyla yaklaşırız" dedi

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ