19 Ekim 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ODTÜ KKK 7’nci bahar şenlikleri
09 Mayıs 2013 Perşembe 12:05

ODTÜ KKK 7’nci bahar şenlikleri

ODTÜ KKK 7’nci bahar şenlikleri yarın başlıyor

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Kampusu (ODTÜ KKK) 7’nci bahar şenlikleri yarın başlıyor.

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu Kurumsal İletişim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, bu yıl 10-12 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek bahar şenlikleri yarın; Django, Reggae, Ska, Dub, Bratsch, Afro-Beat ve Anadolu müziğini harmanlayan protest müzik grubu Bandista’nın konseriyle başlayacak. Etkinlikler kapsamında ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu Müzik Topluluğu Band-Roll Kontak Grup konseri ve  “Red Consept” partisi yapılacak.

11 Mayıs’ta ODTÜ KKK’nın Müzik Topluluğu gruplarından Hi-Jack ile Last Call konseriyle devam edecek şenlikte daha sonra Rock Grubu KaraBüyü’nün konseri ve “Red Consept” partisi gerçekleştirilecek.

Bahar şenliklerin sona ereceği 3’üncü ve son gün ise “O Ses Türkiye” ses yarışmasının “O Ses ODTÜ” versiyonu ve DJ Ali Haydar Öcal’ın müzik dinletisinin yer alacağı belirtildi.

Şenliklerde öğrenci toplulukları tarafından pek çok turnuva, yarışma ve etkinliklerin gerçekleştirileceği belirtilirken,  şenliğin  Türkiye’nin tanınmış Rock gruplarından “Mor ve Ötesi”nin konseriyle sona ereceği kaydedildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ