23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ocak’tan Dürüst’e ziyaret
06 Mayıs 2011 Cuma 11:00

Ocak’tan Dürüst’e ziyaret

Türk Ocağı Kulübü Yönetim Kurulu ve Kulübün eski başkanlarından oluşan bir heyet Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst’ü ziyaret etti.

Cumhuriyet Meclisi kabul salonunda yapılan görüşmede konuşan Türk Ocağı Kulüp Başkanı Hasan Saltuk  ziyarette yaptığı konuşmada Türk Ocağı Kulübü’nün dinamik yönetim kurulunun eski başkanlarıyla birlik ve beraberlik içinde olduğunu belirterek birlik beraberliğin başaramayacağı hiç bişey yoktur dedi.

Saltuk geçen sezonda ikinci lige düşen takımın bu sezon başarı göstererek birinci lige yeniden yükseldiğini belirterek “görüş ve önerilerinizle desteğinizi almak için burdayız” dedi.

Milli eğitim gençlik ve spor bakanı Kemal Dürüst ise kabulde yaptığı konuşmada Limasolun köklü kulüplerinden Türk Ocağı’nı kabul etmekten duyduğu memnunişyeti dile getirerekyeni dönemde takıma başarılar diledi.

“Eski başkanlarla gösterdiğiniz bu dayanışmanın diğer kulüplere de örnek olmasını dilerim” diyen dürüst Türk Ocağı camiasını da kulübe sahip çıkmasını istedi.

Kemal Dürüst  hükümet olarak ellerinden gelen yardımı herzaman yapmaya hazır olduklarını belirterek en kısa zamanda kulübü ziyaret edeceğini söyledi.

Türk Ocağı kulübünün Bakan Dürüst’ü ziyareti sırasında UBP Milletvekili Ergün Serdaroğlu ve Bakanlık Koordinatörü Süleyman Göktaş da hazır bulundu.

Türk Ocağı kulübü ziyarette bakan dürüst’e ipek kozasından işlenmiş bir tablo hediye etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ