20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nil daha Rüzgar olmadı
06 Mart 2013 Çarşamba 12:45

Nil daha Rüzgar olmadı

Estetik Cerrah Dr. Hanife Akınoğlu "Cinsiyet değiştirme ameliyatı olmadı"

Dizi oyuncusu 26 yaşındaki Nil Erkoçlar’ın ameliyatla erkek olduğu ve Rüzgar adını aldığı yazılmıştı. Rüzgar da “Göğüslerim alındı. Bacağımdan penis yapıldı. Nil öldü, artık Rüzgar var” demişti. Nil’in erkek olduğunu Twitter’da ilk kez yazan Erol Köse dün Kanaltürk’teki ‘2. Sayfa’da şöyle konuştu:

 

AMELİYAT İÇİN PARASI YOKTU

“Nil sadece memelerini aldırttı. Cinsiyet değiştirme ameliyatı olmadı. Şu an hormon tedavisi görüyor ve psikolojik destek alıyor. Cinsiyet değiştirme ameliyatını olmak için yeterli parası da yok.” Erol Köse, Twitter’da Nil’in kardeşinin de cinsiyet değiştirme ameliyatı olmak istediğini iddia etmişti.

 

'MUAYENEHANEMİ BASIP TEHDİT ETTİ'

Nil’in memelerini alan Estetik Cerrah Dr. Hanife Akınoğlu POSTA’ya şunları söyledi: “Nil 1 ay önce muayenehaneme geldi. Yanında ablası ve kardeşi vardı. Daha önce Nil gibi 3 arkadaşını ameliyat etmiştim. Nil bana yeterli parasının olmadığı söyledi. Küçük bir paraya iki memesini aldım. Duyulmasın diye ameliyatı küçük bir hastanede yaptım.

 

‘EROL KÖSE’Yi TANIMAM’

Erol Köse, Nil’in ameliyat olduğunu Twitter’da yazınca, Nil 3 arkadaşıyla muayenehanemi bastı. ‘Erol Köse’ye her şeyi sen anlattın. Şöhret peşindesin. Dava açacağım’ diye beni tehdit etti. Tartıştık. Madem olayın bu kadar gizli kalmasını istiyordu, neden röportaj yapıp fotoğraflar çektirdi? Meme aldırma ameliyatını ben sızdırmadım. Nil kendi arkadaşlarına hesap sorsun. Ayrıca ben Erol Köse’yi de tanımam. Olay tehdit noktasına varınca konuşmaya karar verdim.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ