12 Kasım 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nasıl daha seksi olursunuz?
22 Mayıs 2013 Çarşamba 15:46

Nasıl daha seksi olursunuz?

Vücudunuzda ve vücut hareketlerinizde ne gibi değişiklikler yaparak daha seksi bir kadın haline gelebilirsiniz? İşte yanıtı...

Okuyacağınız seksi olma listesinde seksi iç çamaşırlarını görmeyeceksiniz. (Tabii ki istediğiniz kadar seksi iç çamaşırı giyebilirsiniz.) Seksi olmak için hareketlerinize katmanız gereken yeniliklerden söz edeceğiz bu yazımızda.

Hemen ekleyelim. Partnere kendini beğendirme yazılarımız hiçbir zaman tek taraflı değildir. Karşı taraftan da aynı değişimleri beklediğimizi her zaman hatırlatmayı bir borç biliriz.

Şimdi konuya girelim. Vücudunuzda ve vücut hareketlerinizde ne gibi değişiklikler yaparak erkeğinizin gözünde daha seksi bir kadın haline gelebilirsiniz? İşte yanıtları…

 

Hareketlerinize hakim olun

Dünyaca ünlü pek çok portre resminin çıplak kadının arkadan görünüşüne odaklandığını görmüşsünüzdür. Bir nedeni var elbette. Çünkü böyle daha erotik! Omurga kıvrımı görüntü olarak baştan çıkarıcı olarak algılanıyor. Dolayısıyla erkeğinizin siz öne hafifçe eğilmişken yerden bir şeyi abartılı hareketle alma hareketi yaparak, ceketinizi omzunuzdan atarak, çıplak omuzlarınızı görmesine müsaade edin. Hareketlerinizin daha fazla farkında olursanız, vücudunuzu daha iyi sergilersiniz. Ona biraz gösteri yapın, sizin için deliye dönsün!

 

Seks teklifine düşünmeden “hayır” demeyin

Elbette kesinlikle seks yapmak istemiyorsanız “hayır” deme hakkınız var. Ama çok emin olmadığınız halde hemen “hayır” demek yerine kendinizi biraz akışa kaptırmayı deneyin. Normalde kendinizi ne kadar çok otomatik olarak “hayır” derken buluyorsunuz, değil mi? Oysa bu, partnerinizin isteklerinin ve sizinle ilgili olan hislerinin sizin için önemli olmadığı anlamına gelir.

“Evet” dediğinizde ise partneriniz isteklerinizi nazikçe yerine getirme konusunda sorumluluk üstlenecektir. Seks istemediğinizi göstermek partnerinizde bıkkınlık yaratabilecekken, istekli olduğunuzu göstermek sizi her zaman daha seksi kılar. Hem çok emin olmadan başladığınız sevişme sizin için büyük bir mutlu son getirebilir!

 

Giysilerinizi sade tutun

Bol paça pantolonunuzu ve bol tişörtünüzü kızlarla buluşmalarınıza saklayın ve sevgilinizle buluşmaya şatafatlı bir giysi değil siyah mini elbisenizi giyin. Çünkü erkekler vücut hatlarınızı, kendinize güveninizi ve doğal güzelliğinizi görmeyi isterler. Topuklarınızın açıkta kalması bacak boyunuzu, V yakalı üst boynunuzu uzatır, üst gövdenizi daha kısaltır. Vücut kıvrımlarınızı vurgulayan giysileri tercih etmelisiniz. Örneğin bir kemerle belinizi belirginleştirerek otomatikman kum saati görünümü yaratabilirsiniz.

 

Sahip olduklarınıza gereken değeri verin

Kadınlar çocuk sahibi olduktan sonra doğum kilolarını kısa zamanda atamamaktan şikayet ederler. Oysa şöyle düşünün: Dolgun göğüsleriniz ve dolgun kalçalarınız var şimdi. Onları saklamak yerine ortaya çıkaracak kıyafetleri giymeyi tercih edin. Sadece doğum sonrası değil, her zaman vücudunuzla barışık olun. Onu değiştirmek için uzun uğraşlar vermektense var olan vücut hatlarınızın keyfini çıkarmak daha kolay. Bu özgüvene sahip olmak da sizi daha seksi kılan bir özellik, unutmayın.

 

Şuh kadını açığa çıkarın

Fırça gibi kirpikler, yüksek topuklular ve kırmızı ruj… Çok fazla gelebilir belki ama seksi görünmek için zaman zaman başvurulması gereken bir klasik. Şunu unutmayın ki, her ne kadar yıllardır aynı evi paylaştığınız kocanızla zaman geçirecek olsanız da arada dışarı çıkmalarınızda bu özeni göstermek, ona vamp bir kadın olarak görünmek, ağzını açık bırakmaya yetecektir. Her gün sizi pijamanızla gören adamı şuh bir kadınla buluşturun!

 

Doğru kelimeleri kullanın

Açık saçık konuşmak, utanılması ya da sakınılması gereken değil, arzuları canlı tutmayı sağlayan bir beceri. Kaba olmaktan, hakaret içeren sözler sarf etmekten söz etmiyoruz elbette. Sadece hayatın seksle ilgili olan kısmını biraz daha canlı hale getirmek için önerilerimiz. Seksi görünmek için seksi konuşmayı bilmek gerekiyor.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ