17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Namazla ne alakanız var?”
01 Mayıs 2011 Pazar 12:54

“Namazla ne alakanız var?”

Erdoğan, Muş'taki mitingde siyasi rakibi BDP'ye böyle yüklendi:

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin Muş'taki mitinginde halka seslendi. Konuşmasında BDP'ye yüklenen Erdoğan, "Bu ülkede kardeşi kardeşe düşürenlerle biz bir yerlere varamayız.

 

Bu ülkeyi bölmeye çalışanlarla biz bir yerlere varamayız. Bu ülkede bölücü terör örgütü ile biz bu ülkeyi ayağa kaldıramayız. Benim halkımın, benim milletimin demokratik iradesine hükmetmek isteyenlerle hiçbir yere varamayız. Niye dayatıyorsunuz, niye tehdit ediyorsunuz? Bırakın benim vatandaşım kendi irasiyle kullansın'' dedi.

 

BDPlilerin 'Devletin imamının arkasında namaz kılmayın' çağrısını eleştiren Erdoğan, "Sizin namazla falan ne alakanız var. Apo'yu peygamber ilan edenlerle bizim işimiz olamaz. Bizi aldatanlara karşı hep beraber olacağız. Bu oyuna gelmeyeceğiz" diye konuştu. Erdoğan konuşurken bir kadın kürsüye yakaşarak bir şeyler söyledi. Erdoğan, "Sevgili anacığım sizi aldatanlara kanmayın. ABD'de bugün yüzde 9 işsizlik var. Biz göreve geldiğimizde işsizlik neyse şu anda da o" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ