18 Ekim 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Müzikal sesleri yankılandı!
09 Ağustos 2011 Salı 13:11

Müzikal sesleri yankılandı!

“I.Girne Kültür ve Sanat Festivali”, Ankara Devlet Tiyatrosu'nu ağırladı..

Girne Belediyesi tarafından düzenlenen “I.Girne Kültür ve Sanat Festivali” devam ediyor. Festival kapsamında Ankara Devlet Tiyatrosu’nun “Dün Gece Yolda Giderken, Çok Komik Bir Şey Oldu” adlı müzikal, Girne Amfi Tiyatro’da sahnelendi.
 

 

Birçok sanatsever takip etti


Girne Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi’nden yapılan açıklamaya göre müzikal, Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın, Sahil Güvenlik Komutanı Deniz Kurmay Kıdemli Albay Halil Gaziler, Girne Belediyesi Meclis üyeleri, Lefkoşa Belediye Tiyatrosu Koordinatörü Yaşar Ersoy ve birçok sanatsever tarafından izlendi.
 

 

“Festivale ivme kazandırdı”


Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın oyun sonunda yaptığı konuşmada, eğlenerek izledikleri müzikalle I.Girne Kültür ve Sanat Festivali’nin ivme kazandığını vurguladı.
 

 

“Ne kadar teşekkür etsek azdır”

 

Aygın, “Bundan sonra daha çok motivasyonla ve sizlerle birlikte daha nice güzel güzellikleri seyredebileceğimizi, dinleyeceğimizi düşünüyorum ve heyecan duyuyorum. Yıllardır Türkiye Devlet Tiyatroları bizi hiç yalnız bırakmadı ve bu akşamda en güçlü ekiplerini bizimle birlikte Girne Amfi Tiyatro’da buluşturdu. Bunun için ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.
 

 

Çiçek takdim etti


Aygın konuşmasının ardından Yönetmen Celal Kadri Kınoğlu ve Orkestra Şefi Kemal Günüç ve diğer tüm oyunculara, sahne arkasında çalışanlara ve ekibe alkışlar eşliğinde çiçek takdim etti.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ