22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mutlaka uzaklaştırılmalı
22 Nisan 2011 Cuma 12:47

"Mutlaka uzaklaştırılmalı"

Bahçeli: 'Ülkeyi anarşi ortamına sürüklemeye çalışanlar var'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Ülkeyi anarşi ortamına sürüklemeye çalışanlar var. Seçimler mutlaka yapılmalı ve AKP mutlaka uzaklaştırılmalıdır" dedi…


Türkiye’de, Kırıkkale’yi ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Karakeçeli ilçesinde yaptığı konuşmada, Türkiye'de anarşi ve terörizmin, sokaklara hakim olduğunu ve ülkeyi yönetir konuma geldiğini ileri sürdü.


YSK'nın iptal kararının ardından İstanbul, Hakkari ve Diyarbakır'da olaylar çıktığına değinen Bahçeli, "Düşünün YSK bir karar alıyor. Bu kararın gerekçesi nedir? Karar açıklanmadan başta medya, medyadaki bazı beslemeler, arkasından sözde aydınlar, arkasından fırsat kolluyorlar. Siyasilerin, YSK'nın bu kararını tartışmaya açmasıyla Türkiye'de, PKK'nın siyasal ucu olan bir siyasi parti, bağımız adaylar bahanesiyle ayaklanma ve provokasyon yapıyor" diye konuştu.
Bir taraftan molotof kokteyl patlatıldığını, polislerle teröristlerin karşı karşıya geldiğini ifade eden Bahçeli, isteklerinin yerine getirilmesi halinde "anarşi ve terörizmin cesaretlendirileceğini, bunların şımarıklıklarının gittikçe artacağını ve her konuda terörizmin Türkiye'yi çok daha büyük tehlikeye sokabileceğini"

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ