19 Kasım 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mücadele tamamlandı
26 Nisan 2011 Salı 11:56

Mücadele tamamlandı

Kurash-Wushu-Muaythai Müsabakaları, Girne'de yapıldı

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Milli Takım Seçme Taekwondo Karate Budo (Kurash-Wushu-Muaythai) Müsabakaları Girne'de Avrasya Taekwondo Merkezinde Pazar günü yapıldı.

 

Dünya Şampiyonası hazırlık takımına yeni adaylarında seçildiği yarışmanın ödüllerini KKTC Mok Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen,Federasyon Başkanı Mustafa Aktuğ ile federasyon ,Bölge ve kulüp temsilcileri verirken , Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Soner Arda,Öykü Ergin ,Veysel Keskinbaşkanlığında, Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.

 

 

Bayanlar Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları

 

1.Katagori: 1.Pınar Akarpınar 2.Suzan Demir 3.Songül Yıldırım

2.Katagori: 1.Rigina Rakhmatova 2.Cansu Keskin 3.Huriye Pilaka

3.Katagori: 1.Elif Kaya 2.Sümeyye Kaya

4.Katagori: 1.Açelya Ergin 2.Aylin Sönmez 3.İman İpek

 

Erkekler Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları

1.Katagori: 1.Hüseyin Karakuş 2.Özgür Türk 3.Kader Karlık

2.Katagori: 1.Chris Park 2.Turgay Yalçın 3.Murat Çakan

3.Katagori: 1.İhsan Yaldızsal 2.Ali Cüneyt Genç 3.Cengiz Şakir

4.Katagori: 1.Atakan Ergin 2.Alperhan Ateş 3.Ertuğ Kılıç

5.Katagori: 1.Müsenna Doğan Koç 2.Serdar Akarsu 3.Onur Bulduk

6.Katagori: 1.Mertcan Karabacak 2.Ulaş Öz 3.Hemin Ali Hama

7.Katagori: 1.Doğukan Karakuş 2.Alptuğ Şen 3.Ertan Korkut

8.Katagori: 1.Orhan Usta 2.Serdar Şahin

9.Katagori: 1.Kutluata Demirel 2.Mehmet Efe Bayır 3.Arda Çörtük

10.Katagori: 1.Mehmet Ali Dağaşan 2.Cemür Soykök 3.Kubilay Demirel

11.Katagori: 1.Hüseyin İpek 2.Buğra Kaan İpek 3.Hüseyin Akça

12.Katagori: 1.Eren Arda 2.Alptuğ Ulaş 3.Caner Özdemir

13.Kategori: 1.Şehmuz Çevik 2.Abdullah İyidemirci 3.Alper Sönmez

 

Bayanlar Taeryon/Kata /Serbest Müsabaka sonuçları

1.Katagori: 1.Pınar Akarpınar 2.Suzan Demir 3.Songül Yıldırım

2.Katagori: 1.Rigina Rakhmatova 2.Huriye Pilaka 3.Cansu Keskin

 

Erkekler Taeryon/Kata /Serbest Müsabaka sonuçları

1.Katagori: 1. Hüseyin Karakuş 2.Özgür Türk 3.Kader Karlık

2.Katagori: 1.Chris Park 2.Turgay Yalçın 3.Murat Çakan

3.Katagori: 1.Cengiz Şakir 2.İhsan Yaldızsal 3.Ali cüneyt Genç

4.Katagori: 1.Alperhan Ateş 2.Ertuğ Ulaş 3.Onur Bulduk

5.Kategori: 1.Müsenna Doğan Koç 2.Mertcan Karabacak 3.Serdar Akarsu

6.Kategori: 1.Hemin Ali Hama 2.Ulaş Öz

 

Bayanlar El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1.Kategori: 1.Pınar Akarpınar 2.Cansu Keskin 3.Rigina Rakhmatova

2.Kategori: 1.Huriye Pilaka 2.Songül Yıldırım 3.Suzan Demir

3.Kategori: 1.Elif Kaya 2.Sümeyye Kaya

4.Kategori: 1.Açelya Ergin 2.İman İpek 3.Aylin Sönmez

 

 

 

 

 

 

Bayanlar Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

 

1.Katagori: 1.Rigina Rakhmatova 2.Cansu Keskin 3.Pınar Akarpınar

2.Katagori: 1.Songul Yıldırım 2.Huriye Pilaka 3.Suzan Demir

3.Katagori: 1.Sümeyye Kaya 2.Elif kaya

4.Katagori: 1.İman İpek 2.Açelya Ergin 3.Aylin Sönmez

 

Erkekler El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1.Kategori: 1.Hüseyin Karakuş 2.Özgür Türk 3.Murat Çakan

2.Katagori: 1.Orhan Usta 2.Kader Karlık 3.Chris Park

3.Katagori: 1.Ertuğ Kılıç 2.Cengiz şakir 3.Alperhan Ateş

4.Kategori: 1.Ulaş Öz 2.Ali Cüneyt Genç 3.İhsan Yaldızsal

5.Kategori: 1.Hemin Ali Hama 2.Serdar Akarsu 3.Mertcan Karabacak

6.Kategori: 1.Ertan Korkut 2.Alptuğ Şen 3.Müsenna Doğan Koç

7.Kategori: 1.Doğukan Karakuş 2.Atakan Ergin 3.Onur Bulduk

8.Kategori: 1.Şehmuz Çevik 2.Abdullah İyidemirci 3.Alper Sönmez

9.Kategori: 1.Kubilay Demirel 2.Cemur Soykök 3.Mehmet Ali Dağaşan

10.Kategori: 1.Eren Arda 2.Caner Özdemir 3.Buğra Kaan Durmaz

11.Kategori 1.Alptuğ Ulaş 2.Hüseyin Akça 3.Hüseyin İpek

12.Kategori 1.Kutluata Demirel 2.Arda Çörtük 3.Mehmet Efe Bayın

 

 

Erkekler Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

 

1.Katagori: 1. Özgür Türk 2.Hüseyin Karakuş 3.Murat Çakan

2.Katagori: 1.Kader Karlık 2.Chris Park 3.Turgay Yalçın

3.Katagori: 1.Alperhan Ateş 2.Cengiz Şakir 3.Ertuğ Kılıç

4.Katagori: 1.Ulaş Öz 2.Ali Cüneyt Genç 3.İhsan Yaldızsal

5.Kategori: 1.Serdar Akarsu 2.Mertcan Karabacak 3.Hemin Ali Hama

6.Kategori: 1.Müsenna Doğan Koç 2.Ertan Korkut 3.Altuğ Şen

7.Kategori: 1.Atakan Ergin 2.Onur Bulduk 3.Doğukan Karakuş

8.Kategori: 1.Alper Sönmez 2.Şehmuz Çevik 3.Abdullah İyidemirci

9.Kategori: 1.Cemur Soykök 2.Mehmet Ali Dağaşan 3.Kubilay Demirel

10.Kategori: 1.Caner Özdemir 2.Buğra Kaan Durmaz 3.Eren Arda

11.Kategori: 1.Hüseyin Akça 2.Hüseyin İpek 3.Alptuğ Ulaş

12.Kategori: 1.Mehmet Efe Bayır 2.Kutluata Ddemirel 3.Arda Çörtük

 

Bayanlar Zor Hareketler Tümyo Apçagi

1.Katagori: 1.Rigina Rakhmatova 2.Cansu Keskin 3.Pınar Akarpınar

 

Bayanlar Zor Hareketler Tümyo Tolyoçagi

1. Katagori: 1. Pınar Akarpınar 2.Cansu keskin 3.Rigina Rakhmatova

 

Erkekler Zor Hareketler Tümyo Apçagi

1.Katagori: 1.Chris park 2.Özgür Türk 3.İhsan Yaldızsal

 

Erkekler Zor Hareketler Tümyo Tolyoçagi

1.Katagori: 1.İhsan Yaldızsal 2.Chris Park 3.Turgay Yalçın

 

 

Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, ,Doğan Tük Birliği,Türk Ocağı Limaso l, Girne Halkevi , Güzelyurt Taekwondo karate ihtisas külübü , Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü, Gazi Mağosa Taekwondo İhtisas Kulübü, ve 4 bölge takımlarından Lisansları 2011 yılı vizeli bay ve bayan siyah ve renkli kuşak sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan ve çekişme içersinde geçti .

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ