16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Miranda Kerr sırrını açıkladı
25 Haziran 2013 Salı 12:16

Miranda Kerr sırrını açıkladı

Güzel manken Miranda Kerr, mutlu evliliğinin sırrını açıkladı

Hem çok güzel bir kadın, hem de çok iyi bir anne ve eş. Ama sözkonusu ev hayatı olunca hep kocasından bir adım geride durmayı tercih ediyor.KOCASINDAN BİR ADIM GERİDE DURUYOR

30 yaşındaki manken Miranda Kerr, The Edit adlı dergiye verdiği röportajda mutlu bir evliliğin kilit noktasını açıkladı. Kerr'e göre bir kadın zaman zaman eşinin ya da sevgilisinin özel yaşamlarında baskın kişilik olmasına izin vermeli.

Kerr, "Bence bir kadın her şeyi yapmak ya da evin her şeyi olmak zorunda hissetmemeli kendini" diye konuştu.

İş hayatında baskın bir kişiliği olduğunu söyleyen Miranda Kerr, "Ama eve geldiğimde rahatlamak ve kadınsı yönlerimi yaşamak istiyorum" dedi."ERKEK KENDİNİ GÜÇLÜ HİSSETMEK İSTER"

Güzel manken, "Belki benim geleneksel bir kişi olduğumu düşünebilirsiniz. Ama bir erkek onun yardımını istediğinizde kendini önemli hisseder" dedi.

Geçmişteki ilişkilerinde her şeyi kendisinin yapmaya çalıştığını itiraf eden Miranda Kerr bunun bir hata olduğunu da sözlerine ekledi.

Aynı zamanda Victoria's Secret'in manken meleklerinden biri olan Miranda Kerr, 2010 yılından bu yana aktör Orlando Bloom ile evli. Çiftin, Flynn adında bir oğlu var.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ