16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mercedes görücüye çıktı
16 Nisan 2011 Cumartesi 13:13

Mercedes görücüye çıktı

Kampanyanın hediyesi olan 2012 Model Mercedes C180 tanıtıldı

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu,Kuzey Kıbrıs Turkcell ve Figensoft şirketi ortaklığında gerçekleştirilen “Hergün hediye kazanmaya hazırmısınız” SMS kampanyasının büyük hediyesi olan 2012 Model Mercedes C180 dün basına tanıtıldı.

 

7 hafta boyunca devam edecek olan kampanyada hergün hediye kazanma şansı yanı sıra,kampanya sonunda katılımcılar arasında yapılacak çekilişle bir kişiye 2012 model Mercedes C180 kazanma şansı verilecek.

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell abonelerinin 4590’a sms göndererek katıldıkları kampanya sonunda 7 kişi iPhone 4,7 kişi Playstation 3 ve Samsung marka birçok hediye kazanma şansı olacak.

 

SMS’le gelen sorulara cevap veren ve gün içinde en çok puanı toplayan kişi çekilişsiz kurasız hediyesine kavuşacak.

 

Sertoğlu : “Gençliğe,futbola hizmet için kampanyaya katılın”

 

Kampanyanın basına tanıtımı için dün düzenlenen törende söz alan Kıbrıs Türk Futbol Federasyon Başkanı Hasan Sertoğlu, göreve geldikleri günden beridir Kıbrıs Türk Futboluna ve gençliğine hizmet etmek için çaba harcadıklarını söyledi.

 

Yine ayni düşünce içinde böylesi bir kampanya başlattıklarını söyleyen Sertoğlu,gençliğe ve futbola katkı sağlamak için halkımızı bu kampanyaya ilgi göstermeye davet etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ