14 Aralık 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mehmet Ali Birand yoğun bakımda
17 Ocak 2013 Perşembe 09:25

Mehmet Ali Birand yoğun bakımda

Mehmet Ali Birand'ın öldüğü iddialarından sonra açıklamalar art arda geldi

Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand'ın beyin ölümünün gerçekleştiği yönündeki iddialar üzerine hastaneden açıklama geldi: Yoğun bakımda tedavisine devam edilmektedir.

 

 

OĞLU TWITTER'DA YAZDI

Mehmet Ali Birand'ın oğlu yayılan kötü haber üzerine Twitter adresinden yaptığı açıklamada ''Ben Umur Birand, babam halen yoğun bakımda. İyileşmesi için dua ediyoruz. Gösterdiğiniz sıcak ilgi için çok teşekkürler.'' yazdı. Kanal D Haber Müdürü Salih Selçuk da Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand'ın sağlık durumuna ilişkin, "Birand, yaşıyor, yoğun bakımda" dedi.HASTANEDEN AÇIKLAMA

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nden yapılan açıklama, "
Mehmet Ali Birand hastanemizde yatmakta olup, yoğun bakımda tedavisine devam edilmektedir" denildi.

 

'DUA EDİN DİYORLAR'

Birand’ın sağlık durumunu Kanal D'de canlı yayınlanla aktaran Kanal D Haber Direktörü Süleyman Sarılar, "Mehmet Ali Birand yaşıyor. Az önce yoğun bakımdan indim. Durumu kritik ancak makinelere bağlı olarak yaşıyor. Doktorlar çok umutlu konuşmuyor ancak Allah'tan ümit kesilmez, dua edin diyorlar" dedi.MAKİNELERE BAĞLI YAŞIYOR

Sarılar, "Ailesi, Umur ile konuştum, Cemre hanım ile konuştum. Yoğun bakımda umutla bekliyorlar. İnşallah iyi haber alacağız diye bekliyorlar. Doktorlar durumu stabil diyorlar. Mehmet Ali Birand şu an yaşıyor. Hastaneden yapılan açıklamada şu an makinelere bağlı olarak yaşatıyoruz dediler" diye konuştu. Sarılar, Biran'ın dostları ve arkadaşlarının da hastaneye geldiğini ifade etti.

 

MEHMET ALİ BİRAND KİMDİR? 1941 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Mehmet Ali Birand, Galatasaray Lisesi'nden mezun oldu. Gazetecilik hayatına 1964 yılında Milliyet Gazetesi'nde başladı. 32. Gün adlı programla büyük başarı yakaladı. Köşe yazarı, haber sunucusu ve programı yapımcısı Birand, en son Kanal D Haber Grup Başkanı idi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ