24 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Maç yerine saha bakımı!
08 Mayıs 2011 Pazar 11:00

Maç yerine saha bakımı!

Futbol Federasyonu yetkilileri maçın oynanmayacağı yönünde basını bilgilendirmeyince sahaya giden spor yazarları çimleri biçen görevli ile karşılaştılar.

Kuzey Kıbrıs Turkcell 1’inci play-out son hafta karşılaşmasında Lefkoşa Şht.Hüseyin Ruso Stadı’nda oynanması gereken Alsancak Yeşilova-Düzkaya maçı Yeşilova takımının daha önceden bu maçta sahaya çıkmayacağını açıklaması üzerine oynanamadı.

Şht.Hüseyin Ruso Stadı’nda oynanması gereken karşılaşmanın başlama saatinde ne hakemler, ne de futbolcular sahada değildi.

KTFF BASINI BİLGİLENDİRMEDİ

Geçtiğimiz hafta oynanan karşılaşmalar sonunda Alsancak Yeşilova’nın ligden düşmesi kesinleşirken hafta içerisinde kulüp tarafından Alsancak Yeşilova’nın birileri tarafından küme düşürüldüğü yönünde açıklamalar Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nu hedef almıştı.

Alsancak Yeşilova takımı yöneticilerinin son maç olan Düzkaya maçına çıkmayacaklarını açıklamasına rağmen Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu yetkilileri tarafından maçın oynanmayacağı yönünde basına herhangi bir bilgi verilmedi.

SAHANIN BAKIMI YAPILIYORDU

Alsancak Yeşilova ile Düzkaya arasında oynanacağı düşünülen karşılaşma için Şht.Hüseyin Ruso Stadı’na giden spor yazarları sahanın bakımını yapan görevli dışında sahada başka kimsenin olmadığını gördüler. Sahanın çimlerini biçmekte olan görevli kendisine maçın oynanmayacağının bildirildiğini ve bunun üzerine kendisinin de sahanın çimlerini biçmekte olduğunu söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ