18 Ekim 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LTB, polisin yanında
05 Mayıs 2011 Perşembe 11:35

LTB, polisin yanında

Lefkoşa Türk Belediyesi, hediye ettiği 6 araçla Polis Teşkilatı’nın filosunu güçlendirdi…

Adem KAVAZ

 

Lefkoşa Türk Belediyesi, dün Polis Genel Müdürlüğü’nün bahçesinde düzenlenen törende Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne 6 araç bağışladı ve araçların anahtarlarını teslim etti. Tören LTB Başkanı Cemal Bulutoğulları, Polis Genel Müdürü Günay Özan, Polis Genel Müdürlüğü yetkilileri, LTB yetkilileri ile basın mensupları katıldı.

 

 

Bulutoğulları: Lefkoşa’da hırsızlık oranları azaldı

 

Düzenlenen törende kısa bir konuşma yapan LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları, Lefkoşa Türk Belediyesi ile polisin işbirliği içersinde olduğunu ve bundan sonra da işbirliğinin devam edeceğini açıkladı. Polis ile yaptıkları uygulamalardan da bahseden Bulutoğulları, Lefkoşa’da gece bekçilerinin konmasının ardından hırsızlık oranlarında azalma olduğuna dikkat çekti. LTB zabıtalarının eğitim konusunda polisten destek aldıklarını ifade eden Cemal Bulutoğluları, halkın güvenliği için ellerinden gelen herşeyi yapacaklarını açıkladı.

 

 

Özan: Umarım diğer belediyelerde duyarlı olur

 

Polis Genel Müdürü Günay Özan ise törende yaptığı konuşmasında polislerin görevlerini daha etkili yürütmesi için devriyelerin önemine ve yaptığı katkılara dikkat çekti. Özan, konuşmasının sonunda ada genelinde faaliyet gösteren diğer belediyelere çağrıda bulunarak, “Umarım diğer belediye başkanları da LTB gibi aynı duyarlılığı gösterir” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ