10 Aralık 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Lefkeli’lerde final mutluluğu
08 Nisan 2011 Cuma 13:24

Lefkeli’lerde final mutluluğu

Lefke’nin kupanın ilk finalisti olması, Lefke halkını coşturdu

HABERDAR ÖZEL

 

Urcan Vangöl Federasyon Kupası yarı final karşılaşmasında, Küçük Kaymaklı ile karşılaşan Lefke’nin kupanın ilk finalisti olması Lefke halkını coşturdu. Lefkeli taraftarlar, önceki akşamki maçta Lefke’nin gösterdiği başarıdan duydukları mutluluğu dile getirirken, kupa heyecanlarını Haberdar’a anlattı.

 

HÜNOL BERKANT:

1972’de yaşadığımız duyguyu bugün ilk kez yeniden yaşıyoruz. Lefke halkı olarak finale kilitlendik ve kupa için Lefke ve yöre halkı büyük bir heyecan içinde finali bekliyoruz. Lefke güçlü bir takım ve transferlerden dolayı kupayı alacağına inanıyoruz.

 

MURAT GENÇOSMAN:

Önceki akşamki maçtan ötürü heyecanlıyız, biraz duygusal ve mutluyuz. Kupa karşılaşmasında Lefke’nin başaracağına inanıyorum. Küçük Kaymaklı’yı eledikten sonra finalde Lefke’yi favori görüyorum.

 

 

REFİK SAYAR:

Final karşılaşmasında Lefke’nin sağladığı başarı tüm Lefkeli’leri sevindirdi. Lefke halkı olarak temennimiz, Federasyon Kupası yarı final karşılamasında sağlanan başarının kupa maçında da sürmesinidir.

 

 

MUSTAFA GÜNDÜZ:

Urcan Vangöl Federasyon Kupası yarı final karşılaşmasında, Lefke’nin finalist olması bizleri heyecanlandırdı. Lefke’nin kupa maçında şampiyon olmasını temenni ediyoruz ve buna yürekten inanıyoruz.

 

 

TUĞBA GÖL:

Koyu taraftar olarak Lefke’nin bu hafta gösterdiği başarıdan dolayı kupayı alacağından eminiz. Lefkeli’ler olarak, final karşılaşmasında Lefke’nin kupayı alacağına dair iddialıyız ve mutluyuz.

 

 

ŞÜKRÜ ZEYBEK:

Lefke’nin Federasyon Kupası yarı final karşılaşmasında finale kalması güzel bir şey. Bu başarı böyle giderse güzel iyidir. Lefke ve yöneticileri ve teknik başkanı güzel çalışmalar yapıyorlar. Lefke halkı olarak kupayı alacağımıza karar verdik.

 

İZZET KANLI:

Lefke için sevindirici bir olaydır. İnşallah finale de oynarız. Bölge halkı için en büyük gururdur. Federasyon Kupa karşılaşmasında biz Lefkeli’ler olarak kupayı alır diye düşünüyoruz.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ