16 Kasım 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LAÜden öğrencilere çağrı!
03 Eylül 2011 Cumartesi 13:01

LAÜ'den öğrencilere çağrı!

İşte öğrenci kabülü yapılacak olan yüksek lisans ve doktora programları:

Lefke Avrupa Üniversitesi, Fen ve Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde yer alan doktora ve yüksek lisans programlarına 2011-2012 Akademik Yılı Güz Dönemi kayıtları devam ediyor.

 

 

12 yüksek lisans ve 2 doktora

 

LAÜ 2011-2012 Akademik Yılı Güz döneminde Fen ve Sosyal Bilimler Enstitüsü’ne bağlı toplam 12 yüksek lisans ve 2 doktora programına öğrenci kabul edecek.

 

 

Yüksek lisan başvuruları

 

LAÜ yüksek lisans programlarına başvuracak adayların, lisans diplomaları ve transkriptleri ile Öğrenci İşleri’ne başvurmaları ve tercih edecekleri bölümlerden istenecek belgelerle kayıt yaptırmaları gerekiyor.

 

 

Gerekli bilgiler www.eul.edu.tr’de

 

Adayların başvuru için gerekli bilgileri www.eul.edu.tr internet adresinden, 660 2000 numaralı telefondan 2239 - 3057 veya Lefkoşa Yüksek Lisans Merkezi’nden 22 90 380’i arayarak öğrenebilirler.

 

 

Programlar

 

Lefke Avrupa Üniversitesi Fen ve Sosyal Bilimler Enstitüsü’ne bağlı yüksek lisans ve doktora programları: “İşletme Yüksek Lisans Programı – Doktora Programı, Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Programı, Kamu Yönetimi Yüksek Lisans Programı, Mimarlık Yüksek Lisans Programı – Doktora Programı, Şantiye Yönetimi Yüksek Lisans Programı, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans Programı, Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Programı, İletişim Bilimleri Yüksek Lisans Programı, İngilizce Öğretmenliği Yüksek Lisans Programı, Ortaöğretim Alan Öğretmenliği Yüksek Lisans Programı, Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması Yüksek Lisans Programı, Modern Kıbrıs Çalışmaları Yüksek Lisans Programı.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ