13 Aralık 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Laptop sahibini buldu
02 Nisan 2011 Cumartesi 19:12

Laptop sahibini buldu

Gündem Kıbrıs'ın kampanyasının talihlisi laptopunu aldı…

Haber internet sitesi Gündem Kıbrıs’ın, düzenlediği “Hiç bu Kadar kolay laptopunuz oldu mu?” kampanyasının talihlisi Barış Parlan, kazanmış olduğu laptopu aldı…

 

Adem KAVAZ

 

Gündem Kıbrıs’ın geçtiğimiz günlerde "Hiç bu kadar kolay laptopunuz oldu mu?" sloganıyla tanıtımını yaptığı ilk kampanyasının talihlisi belli oldu.

Önceki gün noter huzurunda gerçekleşen çekilişte laptop talihlisi Barış Parlan, hediyesini dün Gündem Kıbrıs Genel Yayın Yönetmeni Eda Can Doğanbay’la, Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Gülten Karanfiloğlu’ndan aldı.

İlk kez para ödemeden bir hediye kazandığını söyleyen talihli Parlan, Gündem Kıbrıs haber internet sitesini sürekli olarak takip ettiğinin belirtti.

 

Laptop talihlisi Barış Parlan

Objektif bakış açısı ve günden güne artan ziyaretçi sayısıyla hem Kıbrıs’ın, hem de diğer ülkelerin gündemini en hızlı şekilde takip eden Gündem Kıbrıs, "Hiç bu kadar kolay laptopunuz oldu mu?" sloganıyla tanıtımı yapılan ilk kampanyanın site takipçileri tarafından yoğun ilgisiyle karşılandığını söyleyen Gündem Kıbrıs Genel Yayın Yönetmeni Eda Can Doğanbay, hediye kampanyalarının devam edeceğini kaydetti.

 

“YKP logosu dikkatini çekti”

Yeni Kıbrıs Partisi'nin (YKP) logosunun, Gündem Kıbrıs İnternet sitesinde orjinal haliyle yayınlandığını fark etmesi üzerine siteyi takip etmeye başladığını belirten Parlan, arkadaşlarının da sitenin takipçisi olduğunu belirtti.

Barış Parlan, Gündem Kıbrıs’ın tarafsız ve bilgilendirici bir haber sitesi olduğunu dile getirerek, sitenin tasarımını da beğendiğini söyledi.

Parlan, "Laptopu kazandığım için çok sevindim. Para ödemeden kazandığım ilk hediyem oldu. Benim laptopum olduğu için, laptopu ihtiyacı olan yakın bir arkadaşıma vereceğim" ifadelerini kullandı.

 

Kampanyalar devam edecek

Öte yandan Gündem Kıbrıs hediye kampanyalarının devem edeceğini kaydeden Halkla İlişkiler ve Reklam Sorumlusu Gülten Karanfiloğlu, "Bir sonraki kampanyamız çok yakında sitemizden duyurulacaktır. Bizi yakından takip edin ve bekleyin" şeklinde konuştu.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ