13 Aralık 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Lanes Emlak sponsor
14 Nisan 2011 Perşembe 09:48

Lanes Emlak sponsor

Şampiyonada mücadele eden tek bayan rallici ikilisi sponsor buldu

*Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu 2011 Ralli Sezonu’nun ikinci yarışı olan Lefkoşa Türk Belediyesi Rallisi’nde Tuğçe Kutluel ve Meltem Tütüncü ikilisine sponsor olan Lanes Emlak, sponsorluğa devam etme arzusunda

 

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu (KKTOK) tarafından düzenlenen 2011 Ralli Şampiyonası’nda mücadele eden tek bayan rallici ikilisi sponsor buldu. Ülkemizin yeni emlak şirketlerinden Lanes Emlak, Tuğçe Kutluel ve Meltem Tütüncü ikilisine Lefkoşa Türk Belediyesi Rallisi için sponsor oldu.

 

Subaru Impreza STI marka arabaları ile Grup N4’de yarışacak olan Tuğçe Kutluel ve Meltem Tütüncü ikilisi, sponsor katkısı ile daha da güçlendiklerini, sorumluluklarının arttığını ve başarı için gaza basacaklarını açıkladılar.

 

Bayan rallicilere katkı çeklerini veren Lanes Emlak direktörleri Bilgin Günsoy ve Latife Atakan ise, henüz yeni kurulan bir şirket olduklarına dikkat çektiler. Bayan sporculara katkı koymanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten direktörler, “bayan sporculara herkesin katkı koymasını, sponsor olmalarını istiyoruz. Bizler Lanes Emlak olarak, kazandıkça sponsor olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştular.

 

İlk yarışı 12’nci sırada tamamlayan Tuğçe Kutluel ve Meltem Tütüncü ikilisi, 44 kapı numarası ile yarışıyor. İkili, LTB Rallisi’nde hedeflerinin sorulması üzerine ise, “Bizi mutlaka izleyin, başarımızı göreceksiniz” dediler.

 

Lanes Emlak’ın sponsor olduğu LTB Rallisi 16-17 Nisan 2011 tarihlerinde gerçekleşecek.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ