12 Aralık 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kupayı istiyoruz
07 Nisan 2011 Perşembe 10:43

'Kupayı istiyoruz'

Solkanat, asıl hedeflerinin kupayı kazanmak olduğunu vurguladı

Beyzade ÜNALMIŞ

 

Batı temsilcisi Lefke takımında K.Kaymaklı karşısında alınan galibiyet sonrası kupada adını finale yazdırmanın sevinci yaşanıyor. Zorlu bir mücadeleden sonra uzatma dakikalarında bulduğu gollerle rakibini eleyen Lefke takımı hasret olduğu kupayı da kazanmak istiyor. Konuyla ilgili bilgi aldığımız Teknik Direktör Mehmet Solkanat, Ligin en iyi takımını elemenin kendileri açısından son derece önemli olduğunu ancak asıl hedeflerinin kupayı kazanmak olduğunu vurguladı.

 

 

GÜÇLÜ YANINI İYİ TESPİT ETTİK:

 

Küçük Kaymaklı ile oynadıkları ve galip geldikleri mücadele ile ilgili görüşlerini aktaran Solkanat, Kaymaklı takımının güçlü yanlarını iyi tespit ettiklerini, bunun yanında kendi savunma bölgelerinde iyi mücadele ettiklerini Kaymaklı takımının her zaman yaptığı kanatlardan tehlikeli çıkışlarını ise adam adama oynatarak durduklarını ayrıca geriden tehlikeli çıkışlarını ise yerinde hamlelerle durdurduklarını aktardı.

 

Bunlarla birlikte oyun genelinde 85. dakikadan sonra oyunun genel hakimi olduklarını ve sonucada gittiklerini vurguladı.

 

Yarı final mücadelesinde Kasım ve Koffi yanında kaleci Mehmet ve Bwele ‘nin üst düzeyde mücadele ettiklerini ve alınan galibiyette baş mimar olduklarını aktardı. Finalde rakiplerinin Çetinkaya olmasının yüksek ihtimal olduğunu söyleyen Mehmet Solkanat ancak futbol süprizlerle dolu ve Serdarlı takımınında gelme ihtimalinin olduğunu sözlerine ekledi. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ