20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Küçük,Colemen’i kabul etti
26 Nisan 2011 Salı 11:58

Küçük,Colemen’i kabul etti

Küçük, Amerikalı vücut geliştirme şampiyonu Ronnie Colemen’la görüştü

Başbakan İrsen Küçük dün saat 10.00’da, sporculuk hayatı boyunca 8 kez Mr.Oliympia ünvanını elde eden ve 26 kez profesyonel yarışmada birincilik kazanan dünyanın en önemli vücut geliştirme sporcularından Amerikalı vücut geliştirme şampiyonu Ronnie Colemen’ı kabul ederek bir süre görüştü.

 

Başbakan İrsen Küçük kabulde yaptığı konuşmada, Ronni Coleman’ın ziyaretinden dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, Coleman’ı ülkeye getirenlere teşekkür etti. Başbakan Küçük, vücut geliştirme sporunun ülkede son yıllarda gelişme gösterdiğine de işaret etti. Küçük, bu sporu yapan gençlerin kullandığı takviye ilaçların zararlılarından uzak durmaları gerektiği uyarısında bulundu.

 

Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu Genel Sekreteri Ali Dahlameroğlu ise Coleman’ın adaya gelişinin büyük yankı yarattığını, sporcunun Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ziyaretinin ülke tanıtımı açısından da önem taşıdığını kaydetti.

 

Başbakanlıkta gerçekleştirilen kabule Ronnie Coleman’la birlikte Vücut Geliştirme Federasyon Genel Sekreteri Ali Dahlameroğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Uçaner, Yarsu Önen, Naim Özen , Hasan Dörtgazi de katıldı.

 

Ziyaret sırasında Ronnie Coleman, Şampiyonluk kazandığı imzalı resimlerinden birini Başbakan’a takdim ederken Başbakan İrsen Küçük de koza el işi’nden yapılmış bir hediye verdi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ