22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KTSYD 3. kez şampiyon!
07 Mayıs 2011 Cumartesi 13:33

KTSYD 3. kez şampiyon!

UKÜ'deki Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası önceki gün yapıldı

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) 13. Yaza Merhaba Şenlikleri çerçevesinde yapılan Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası önceki gün (Perşembe) yapıldı.

 

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Öğretim Görevlileri ile Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) arasında, CIU Arena halı sahasında oynanan karşılaşma, dostluk çerçevesi içerisinde centilmence geçti. Semih Delegen’in yönettiği Maçı KTSYD futbol takımı 5-2 kazanarak turnuva şampiyonu oldu.

Karşılaşmanın ilk yarısında, UKÜ Öğretim görevlileri Hüseyin Luricinalı ile Serkan Abbasoğlu’nun atığı gollerle 2-0 öne geçmesine rağmen üstünlüğünü koruyamadı. Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği, Ahmet Ogan ile İzzet Kaçmaz’ın attığı gollerle eşitliği yakaladı ve devre 2-2 eşitlikle tamamlandı. İkinci yarı başa başa dengeli giden maçın son bölümlerinde Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Okan Karademir, İzzet Kaçmaz ve Osman Dinler’in attığı gollerle maçı 5-2 kazanarak üçüncü kez düzenlenen turnuvada üst üste üçüncü şampiyonluğunu kazandı. Her iki takım futbolcuları maç içerisinde estetik olarak güzel hareketler sergileyerek, izleyicilerden olumlu not aldı. Son iki yılın şampiyonu ve bu yılda turnuvada şampiyon olan tamamlayan KTSYD takımına kupayı ve hediye paketlerini UKÜ Öğretim Görevlisi Serkan Abbasoğlu tarafından verildi. Organizasyon sonunda her iki takım futbolcularına kampus içerisinde yer alan restourantta akşam yenmeği verildi. Güzel bir ortam içerisinde sportif konuları konuşulduğu sohbet de UKÜ Öğretim Görevlileri gelecek yıl turnuvaya çok iyi hazırlanarak maçı kazanacaklarını ve bu kez kupayı alacaklarını iddia ettiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ