15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“KOOP SU”
18 Nisan 2011 Pazartesi 15:39

“KOOP SU”

Yıllardır güvenle içtiğimiz ve çocuklarımıza içirdiğimiz Kooperatif Sütü kartonlarından süt yerine su çıktı!

Abbas ELMAS

 

Koop Süt tetranın 1 litrelik süt ambalajlarından süt yerine su çıktı. Başkent Lefkoşa’daki Köşklüçiftlik bölgesinde faaliyet gösteren Nebil Market’in gazetemize bu ilginç olayla ilgili bilgi vermesi üzerine bölgeye giden muhabirlerimiz Koop Süt’ün 1 litrelik süt ambalajlarından süt yerine su çıktığını görünce hayretler içerisinde kaldı.

 

“Müşteriler geri getirince fark ettik”

 

Nebil Market işletmecisi Ercan Kocaoğlu, geçtiğimiz Cuma günü Koop Süt dağıtıcısından toplam 3 koli 1 litrelik süt aldığını anlatarak müşterilerine sattığı bu sütlerin ise tek tek geri döndüğünü söyledi.

 

Müşterilerinin şikâyeti üzerine dükkanında bulunan diğer Koop Süt paketlerini de açtığını belirten Ercan Kocaoğlu, Cuma gün itibarıyla aldığı tüm Koop süt paketlerinden süt yerine su çıktığını ve böyle bir olaya iş yaşamında ilk defa tanık olduğunu vurguladı.

 

Yetkililer ne diyecek?

 

Ülkede satılan birçok süt ürünleri markasından daha temiz ve daha sağlıklı olduğu belgelerle kanıtlanan Koop’un böylesine büyük bir hatayı nasıl yaptığı sanırız önümüzdeki günlerde Koop Süt yetkilileri tarafından kamuoyuna açıklanacak.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ