15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Konukları futboldan
20 Nisan 2011 Çarşamba 12:01

Konukları futboldan

Dürüst: “Doğru spor politikaları ile sporun kalitesini yükselteceğiz”

Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst Düzkaya ve Ozanköy Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerini kabul etti.

 

Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst kabullerde yapıtğı konuşmalarda, doğru bir spor politikası ile sporun daha da yaygınlaşarak kalitesinin yükselmesi için hareket ettiklerini vurgulayarak bu konuda spor kulüplerinden ve spor camiasından çok yönlü destek beklediklerini belirtti.

 

Bakan Dürüst, sporun alt yapısına gerekli katkıyı sağlayacaklarını kaydederek Ozanköy ve Düzkaya kulüplerini yerinde ziyaret ederek sorunlarına birlikte çözüm bulacaklarını kaydetti.

 

Milli mücadele yıllarından spor kulüplerinin çok önemli roller üstlendiklerine işaret eden Bakan Dürüst, sporu ve gençlik etkinliklerini birlikte değerlendirdiklerini bu bağlamda her yaşta spor yapılmasının ortamını yaratacaklarını söyledi.

 

Ozanköy ve Düzkaya Kulüp Başkanları kulüplerinin sorunlarıyla ilgili Bakan Dürüste bilgi verdikten sonra sporun temel sorunlarına çözüm bulmada Bakan Dürüst’e ve ekibine güvendiklerini belirttiler. Başkanlar sporunun temel sorunlarının çözümünde bakanlığa her türlü destek ve katkıyı vereceklerini ifade ettiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ