15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KKTCELL’le büyüdü!
18 Nisan 2011 Pazartesi 12:37

KKTCELL’le büyüdü!

KKTCELL'le birlikte adeta dal budak salan bir başarı öyküsü...

Güzelyurt’ta, azim ve özveriyle başlayan, sabır ve alın teriyle filizlenen, Kuzey Kıbrıs Turkcell’le birlikte adeta dal budak salan bir başarı öyküsü.


Kuzey Kıbrıs Turkcell “daha fazla hayat” derken, Güzelyurt’ta 30 yıldır ticaretle uğraşan Işık Çınar, pek çok hayata örnek olacak bir başarıya imza attı.


İş kadını Işık Çınar, küçük bir dükkânda kaset ve elektronik eşya satışı ile başladığı ticari yaşamında, önemli bir başarıya imza attı, Güzelyurt’ta iki ayrı noktada hizmet veren Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezi (KİM), hizmet ağını geniş bir yelpazeye taşıdı.
 

KİM Çınar, bugün Gönyeli Yenikent’ten  Yeşilırmak’a, Güzelyurt ve Alsancak’a uzanan dağıtım ağı ile 350’ye yakın noktada satış yapıyor.
 

KİM Çınar Direktörü Işıl Çınar, bölgeye teknoloji hizmeti vermekle kalmıyor, önemli bir de istihdam sağlıyor.30 yıl önce başlayan öykü

 

Işık Çınar, ticarete 30 sene önce Güzleyurt’ta, 1 buçuk metre karelik bir dükkânda kaset ve elektronik eşya satışı ile başladı.


İşyeri küçüktü ancak hayalleri küçük değildi.
 

Bu hayaller, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in ülkemizde faaliyete başlaması ile birlikte, yerini gerçeğe bıraktı.
 

Kontör, hat, telefon aksesuarları satışı ile birlikte ‘mobil iletişim’ alanına adımını atarken, 2-3 paketten başladığı kontör satışı, zamanla 100 pakete kadar ulaştı.
 

Güzelyurt’ta tanınan ve sevilen bir sima olmasıyla  birlikte, sırayla Kuzey Kıbrıs Turkcell’in Alt bayisi, Bölge Ana bayisi, hizmet noktası ve son olarak 2 noktada Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezi olan bölgedeki dağıtım merkezinin sahibi oldu.
 

Kuzey Kıbrıs Turkcell Çınar markasıyla sahada bulunan, satış ve danışmanlık hizmeti veren ekibi ile  bölgede 12 kişilik istihdam sağlıyor.

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell bizi destekledi

 

Işık Çınar, Güzelyurt’un diğer bölgelerden farklı olarak gelişime ve iletişim olanaklarına daha çok ihtiyaç duyduğunu belirterek, adım adım yükselişinde Kuzey Kıbrıs Turkcell’in kendisine verdiği desteğin önemine dikkat çekti.


Kuzey Kıbrıs Turkcell’in bayii ağı ile bölgeye önce satış ve hizmet geldiğini, bugün ise bu hizmetlere altyapı ve danışmanlığın da eklendiğini anlatan Işık Çınar, “Şimdi artık KİM’lerimizde her türlü hizmeti aboneye sunuyoruz, hizmetin yanında Kuzey Kıbrıs Turkcell’in sağladığı Müşteri Deneyimi Uzmanlığı ile danışmanlık da sağlıyoruz. Daha fazla hizmetle önemli bir fark yaratıyoruz” diye konuştu.
 

Işık Çınar, geldikleri noktayı “Kuzey Kıbrıs Turkcell bizi destekledi, biz de onu” diye özetliyor.

 

 

Güzelyurt ‘KİM’lerde neler var?

 

Güzleyurt’ta Terminal yanındaki ve Çarşı içindeki KİM mağazasında Kuzey Kıbrıs Turkcell ve teknoloji ile ilgili birçok hizmeti bulmak mümkün. Ayrıca tarife, kampanya ve hizmetler ile ilgili eğitimli personel ve Müşteri Deneyimi Uzmanı sayesinde iletişim konusundaki birçok sorunun cevabı da hızlı bir şekilde verilebiliyor. KİM mağazalarında  kredi kartı veya nakit olarak  fatura tahsilatı işlemleri, tüm abonelik işlemleri, 3G teknolojisi  ve hızı ile en ekonomik internet paketleri satışı, en ucuz her yöne tarife abonelikleri, sim kart  kopyalama, hızlı  telefon şarj etme, kontör satışı, akıllı  telefon, notebook ve tablet PC ve diğer  teknoloji ürünleri satışı, simkart ve numara değişikliği işlemleri, kampanyalı  cihaz satışları, otomatik ödeme talebi işlemleri kısacası aklınıza gelebilecek tüm işlemler  KKTCELL müşterileri için “daha fazla hayat” sloganıyla sunuluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ