19 Aralık 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KKTCELL’den eğitime katkı
08 Nisan 2011 Cuma 14:32

KKTCELL’den eğitime katkı

Sosyal sorumluluk anlayışı ile eğitime katkı sürdürülüyor

Kuzey Kıbrıs Turkcell, sosyal sorumluluk anlayışı ile eğitime katkılarını sürdürürken, Çanakkale Ortaokulu'na, okulun ihtiyaçları doğrultusunda malzeme ve mefruşat yardımında bulundu.
Okul Müdürü Yener Cansever, bu katkıların, çocuklarımıza ve geleceğe yapıldığını söyleyerek, "Kuzey Kıbrıs Turkcell gibi önemli kurumlarımızın katkıları bizler için son derece hayatidir. İhtiyaçlarımıza yönelik taleplerimize hemen yanıt verdiler, duyarlılık gösterdiler, teşekkür ediyoruz" dedi.
 

Kuzey Kıbrıs Turkcell, eğitime yaptığı katkılar kapsamında bu kez Çanakkale Ortaokulu'nu ziyaret etti, çocuklarla kaynaştı, okula yapılan malzeme yardımının yanısıra öğrencilere de hediyeler dağıttı.
 


Köroğlu: Eğitime katkılar önemli


Okul Aile Birliği Başkanı İbrahim Köroğlu, ziyarette yaptığı açıklamada, genelde eğitime özelde ise Çanakkale Ortaokulu'na katkılarından dolayı, tüm öğrenci aileleri adına Kuzey Kıbrıs Turkcell'e teşekkür etti.
 

Erkmen: Yakından iletişim imkânı buluyoruz

Kuzey Kıbrıs Turkcell Regülasyonlar ve Kurumsal İletişim Müdürü Sait Erkmen de konuşmasında, böylesi ziyaretlerde hem eğitim kurumlarımızla daha yakından iletişim imkanına sahip olduklarını, hem de öğrencilerin coşkusuna ortak olarak, yeniden okul yıllarına döndüklerini söyledi. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ