20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KKTCELL Facebookta
01 Mayıs 2011 Pazar 19:04

KKTCELL Facebook'ta

Resmi Facebook sayfası ile sosyal medyayı kullanan abonelerine ulaşacak

Kuzey Kıbrıs Turkcell resmi Facebook sayfası ile sosyal medyayı kullanan abonelerine ulaşacak. Daha Fazla Hayat diyen Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesi, Facebook üzerinden bilgi ve işlem talebinde bulunan abonelere en geç 24 saat içinde yazılı dönüş yapacağının taahhüdünü veriyor…
Abonelerin hayatlarına değer katmak amacıyla hareket eden Kuzey Kıbrıs Turkcell, yeni sloganı Daha Fazla Hayat kapsamında, dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi "Facebook" sayfası ile de artık abonelerinin hizmetinde.
 

 

İletişim ağını Facebook’la genişletti

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell alışılmış liderlerin aksine, yaptıkları ile yetinmeyen, hep daha iyinin, daha yeninin, daha kalitelinin, daha teknolojiğin olduğunu bilen ve onun peşine düşen bir markadır" diyen Kuzey Kıbrıs Turkcel ailesi, iletişim ağını, Facebook ile de genişletti.

 

 

Taleplerin karşılaması hedefliyor


 

Kuzey Kıbrıs Turkcell resmi Facebook sayfası ile sosyal medyayı kullanan kişilere elektronik mecradaki sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden hizmet vererek, yazılı iletişimi tercih eden abonelerinin taleplerini karşılamayı hedefliyor.

 En geç 24 saatte geri dönüş
 

"Bu adım hem abonelerimizin bize ulaşımını daha da kolaylaştıracak hem de hızlı çözümler üretmemizi sağlayacak" diyen Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesi, Facebook üzerinden bilgi ve işlem talebinde bulunan abonelere en geç 24 saat içinde yazılı dönüş yapacağının da taahhüdünü veriyor.
 

 

Sayfayı beğenmek yeterli

 

Öte yandan Kuzey Kıbrıs Turkcell'in resmi Facebook sayfası ile ilgili şu bilgiler verildi: "Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile cevaplanan taleplerde, çoğu zaman işlemin nasıl yapılacağı bilgisiyle birlikte ilgili web sayfasının linki de paylaşılmaktadır. Böylelikle, sayfayı görüntüleyen diğer kişilerin de sorulan soru ile ilgili bilgi sahibi olması sağlanmaktadır. Kuzey Kıbrıs Turkcell resmi Facebook sayfasından hizmet alabilmek için, Kuzey Kıbrıs Turkcell araması yaparak sayfanın beğenilmesi gerekmektedir." Kuzey Kıbrıs Turkcell'in Resmi Facebook sayfası ise şöyle http://www.facebook.com/TURKCELLKUZEYKIBRIS

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ