20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kıbrıs ezgileri büyüledi !
12 Kasım 2011 Cumartesi 15:35

Kıbrıs ezgileri büyüledi !

İstanbul'daki Bayram Özel Programına katılan Bekirpaşa Lisesi öğrencileri büyülediler!

İstanbul Pendik Belediyesi tarafından 5 ile 8 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Bayram Özel Programına katılan Bekirpaşa Lisesi öğrencileri ülkeyi kültürünü başarılı bir şekilde tanıtarak yurda geri döndü.

 

 

İstanbul’u gezdiler

 

İstanbul'da bulundukları süre içerisinde Belediye tarafından ağırlan Bekirpaşa Lisesi halk dansları ekibi, İstanbul’un tarihi ve kültürel yerlerini gezme fırsatı da buldu.

 

 

Büyük beğeni kazandı

 

Pendik Belediyesi Bosna Kültür derneğinin düzenlediği Bayram Özel Programı etkinliklerinde gösterilerini sunan ekip, büyük beğeni kazanırken, Kıbrıs Türk Halkının kültür değerlerinin sunulması ve tanıtılmasında da başarılı bir performans sergiledi.
 

 

Cumaoğulları: Destek olunmalı

 

Okul Müdürü Hüseyin Cumaoğulları, ülkenin söz konusu etkinlikte başarıyla temsil eden öğrencileri kutlayarak, ambargolar ve dış temaslardan yoksun bırakılan gençlerimizin bu gibi temaslara katılmasına destek olunması gerektiğini kaydetti.

 

 

“Daha üretken olacak”

 

Bu tarz etkinliklerle gençlerin motivasyonun en üst düzeye çıkacağını bildiren Cumaoğulları, böylelikle daha üretken olunacağına işaret etti. Cumaoğlu ekibin etkinliğe katılmasına olanak sağlayan herkese teşekkür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ