17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kendimi açlıktan öldürmem
30 Ocak 2013 Çarşamba 14:54

"Kendimi açlıktan öldürmem"

Onun farkı vücut hatları...

Alışılmış bir deri bir kemik manken klişesini yıkan ve dolgun hatlarıyla dikkat çeken yeni ‘bikini kraliçesi’ Kate Upton, Vogue Türkiye’nin şubat sayısına konuştu. Düzgün beslenme, uyku, egzersiz gibi konulara dikkat çeken ve sağlıklı model akımının elçiliğini yapan Upton, “Kendimi açlıktan öldürmek istemiyorum. Ailesiyle gezip tozabilen normal bir kız olmak istiyorum. Kendinize güven tabii ki önemli ama bunun yolu açlık değil” dedi.

 

‘Bikini kraliçesi’ lakaplı güzel model Kate Upton, Sam Edelman markasının ayakkabılarını tanıtarak, ‘ayakkabı kraliçesi’ unvanını da almaya göz dikti. Firmanın tasarımcıları, “Kate’i tercih etmemizin nedeni dolgun vücut hatları” dedi.

 

 

HEM GÜZEL HEM SAĞLIKLI

‘BİKİNİ kraliçesi’ lakaplı mayo modeli Kate Upton, ‘ayakkabı kraliçesi ’ unvanına da göz dikti ve Sam Edelman markasının reklam yüzü oldu. Markanın piyasaya sürdüğü yeni koleksiyonundaki ayakkabıları tanıtan güzel model, birbirinden seksi pozlar verdi. Markanın tasarım ekibi, hem Amerikalı hem de çok güzel olduğu için Upton’la çalışmayı tercih ettiklerini belirtti ve ekledi: “Kate’in hem yüzü çok güzel hem de bir çok meslektaşının aksine zayıflıktan kopacak gibi görünmüyor. Dolgun vücut hatlarına sahip. Kusursuz ve sağlıklı fiziğiyle çok dikkat çekeceğini biliyorduk.”

 

 

GÖZÜNÜ ZİRVEYE DİKTİ

AYAKKABI modelliğinin hoşuna gittiğini belirten 20 yaşındaki Upton, Vogue Türkiye Dergisi’nin şubat ayı sayısınaysa, Youtube’daki Dougie videosu, mayo ve yüzme dergilerindeki kapak fotoğrafları için, “Beni neden seçtiklerini anlayamıyorum ama çok heyecanlıyım; çünkü modaya bayılıyorum” dedi. Seksi model, amacının mayo mankenliğinde dünyada bir numara olmak olduğunu da sözlerine ekledi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ