16 Aralık 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kasap, Finlandiya’ya gidiyor
07 Nisan 2011 Perşembe 10:40

Kasap, Finlandiya’ya gidiyor

Milli Atlet Hasan Kasap, Finlandiya’da Avrupa pistlerine çıkacak

Kuzey Kıbrıs Turkcell sponsorluğunda 5 yıldır dünya atletizm pistlerinde birçok başarıya imza atan Milli Atlet Hasan Kasap Avrupa Uluslararası Tedradekatlon Kapalı Salon Yarışlarına katılıyor.

 

Finlandiya’nın Helsinki şehrinde bu hafta sonu (09 – 10 Nisan) yapılacak “ 5.’nci Avrupa Uluslararası Tedradekatlon Kapalı Salon Atletizm Yarışması” na Kuzey Kıbrıs Turkcell formasıyla katılacak Hasan Kasap mutlak başarı hedefliyor.

 

Teknik, kondüsyon, güç ve dayanıklılık gerektiren yarış için uzun süredir çalışan Kasap, yakın geçmişte elde ettiği başarılara bir yenisini daha eklemek azmiyla Finlandiya’ya gidiyor.

 

Başarıya Odaklandı

 

Atletlerin 14 dalda yarışarak elde edecekleri derecelerin karşılığı toplam puanlarla madalya sıralamasına girebileceği Avrupa 5.nci Tedradekatlon Kapalı Salon Yarışları’na hırs ve azimle dolu olarak hazırlandığını bildiren Milli Atlet Hasan Kasap, bugüne kadar 4 kez yapılan bu yarışmada kendi içinde en az 2 veya 3 rekor kırabilecek durumda olduğunu vurguladı.

 

KKTC’ne gelecek hafta müjdeli haberlerle dönmek istediğini belirten Hasan Kasap, ülke sporuna ve sporcusuna sürekli olarak destek veren, kendisine 5 yıldır sponsor olarak uluslararası atletizm arenasında başarılar yakalama olanağı tanıyan Kuzey Kıbrıs Turkcell yöneticilerine teşekkürü borç bildiğini kaydetti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ