18 Ekim 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karma Türkiye’ye gitti
05 Mayıs 2011 Perşembe 11:00

Karma Türkiye’ye gitti

KKTC Voleybol Federasyonu Yıldız Karmaları,Türkiye Şampiyonası Grup Eleme Müsabakaları için bugün Türkiye’ye gidiyor.

Yıldız Erkekler  06-08 Mayıs tarihlerinde  Aksaray da düzenlenecek Grup Eleme Müsabakalarına , Yıldız Kızlar ise yine ayni tarih de Niğde de düzenlenecek olan Grup Eleme müsabakalarına katılıyor.

Voleybol Federasyonunun her yıl programı içerisinde yer alan bu şampiyona için oluşturulan karmalar hazırlıklarını tamamladı.Bu gün hava yolu ile Adana’ya gidecek olan kafile kara yolu ile Niğde ve Aksaray’a geçecek.Cuma ,Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan müsabakaların tamamlanmasının ardından kafile Pazar akşamı adaya dönecek.

Aksaray grubunda mücadele edecek olan Yıldız Erkek Karmasının antrenörlüğünü Osman Eryıldız ,Yardımcı Antrenörlüğünü ise Erdinç Serdahoğluları  yaparken  karma da şu sporcular yer alıyor. Ferdi Gürses, Muarrem Göktaş, Berk Özçoşar, Kemal Derebey, Emre İsmet Gürtop, Olgun Tekbıyık, Mehmet A. Osanmaz, Mehmet Karakuş, Tugay Yavuz, Cem Yasak, Mustafa Kılıç, Ahmet .E Sençağlı.

Niğde de mücadele edecek olan Yıldız Kız Karması anternörlüğünü Serpil Kayalp ,yardımcı antrenörlüğü ise Ayşe Toyal yapıyor .Karmada ise şu sporcular yer alıyor. Beyhan Çağsın, Çisem İçten, Seda Can, Yağmur Kalfaoğlu, İzel Üngör, Almıla İzbırak, Merve Önkaya, Münife İnce, Müjgan Civisilli, Kardelen Varol, Naziyet Erbulak, Emine Ersöz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ