21 Ekim 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kariyerinin galasını Kıbrıs’ta yaptı!
26 Şubat 2013 Salı 13:31

Kariyerinin galasını Kıbrıs’ta yaptı!

Başarı merdivenlerini hızla tırmanmaya devam eden Dilek Pehlivan kalbinin kapılarını Haberdar’a açtı...

Devrim EYYUBİ

Kıbrıs’ta üniversite öğrenimi sırasında kariyerinin başlangıcını yapan ve bugün Türkiye’de başarı merdivenlerini hızla tırmanmaya devam eden Dilek Pehlivan kalbinin kapılarını Haberdar’a açtı.

 

Ada’da bulunduğu süre içerisinde modellik yapan, kısa filmler, sosyal sorumluluk projelerinde yer alan ve son olarak KKTC’de düzenlenen pop star yarışmasına katılarak başarısını zirveye çıkaran Pehlivan, Kıbrıs’a duyduğu vefayı Haberdar’la paylaşmayı tercih etti.

 

Kariyerinin galasını yaptığı Kıbrıs’ın ardından İstanbul’a yerleşen Dilek Pehlivan, son dönemde Muammer Ketenci, Tanju Babacan,Abdullah Öztoprak, Cemil İpekçi gibi tanınmış modacıların defileleri yanında, dizilerde de boy gösteriyor.

 

Oyunculukta da iddialı…

Türkiye’de hem modellik hem de ses sanatçılığı yapan ve oyunculukta da iddialı olduğunu söyleyen Dilek, Kanal D’de yayınlanan ve büyük beğeni toplayan ‘Lale Devri’ dizisinde de rola aldığını, oyunculukta iddialı olduğunu anlattı. Kaliteli işlerde boy gösterdiğini belirten şimdilerde albüm çalışmaları da aralıksız devam eden Dilek Pehlivan, bir yandan da İstanbul’un elit mekanlarında sahne almaya başladı.

 

İmajını değişti…

Röportajımızda imajı için de radikal kararlar alan ve çalışmalara başladığını anlatan Pehlivan yeni imajıyla akıllarda daha kalıcı olacağının sinyalini de verdi.

 

Hedef: Dünya...

Başarı merdivenlerini tırmanan Dilek Pehlivan, hedefleriyle ilgili sorumuza ise ‘Türkiye, Kıbrıs ve dünya’ cevabını veriyor.

 

Her iki lafından biri Kıbrıs olan ve eğitim aldığı, kariyerinin başlangıcını yaptığı Ada’yı hiç unutmadığını anlatan Dilek’in vefa duygusu bizi derinden etkilerken, Kıbrıs’lı hayranlarının da onu unutmamasını istedi.

 

“Kıbrıs ikinci yuvam”

Dilinden düşürmediği Kıbrıs’ın Türkiye’den sonraki ikinci vatanı, yuvası olduğunu defaen vurgulayan Dilek Pehlivan, en yakın zamanda Kıbrıs’a geleceğinin müjdesini de verdı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ