22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kariyerin anahtarı YDÜ’den
10 Mayıs 2011 Salı 11:03

Kariyerin anahtarı YDÜ’den

Turizm, Çevre ve Kültür Bakanlığı, Sosyal Güvenlik ve Çalışma Bakanlığı ile Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ), Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksek Okulu ve İşletme Yönetimi Bölümü 12 Mayıs 2011 tarihinde 2. Kariyer Günü’nü düzenleniyor.

İş ve staj imkanları yaratılacak

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, kariyer gününün amacı, üniversite ve özel sektör işbirliği ile  hedef kitle olan mezun, 4. sınıf ve ara sınıf öğrencilieri ile lisansüstü öğrencilerine iş ve staj imkanları yaratılarak, kariyer bilincinin oluşmasını sağlamaktır.

Stant açacaklar

Saat 09.00’da yapılacak olan açılış törenine Turizm, Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel ile Sosyal Güvenlik ve Çalışma Bakanı Şerife Ünverdi de katılıp birer konuşma yapacaklar.  Kariyer Günü’ne katılacak olan katılımcı firmalar, Yakın Doğu  Üniversitesi Büyük Kütüphane önünde  gün boyu kendilerine ayrılan standlarda, mesleği tanıtma imkanı, özgeçmiş kabul etme, iş mülakatı yapmanın yanısıra stajyer öğrencilerle de görüşme imkanı bulacaklardır.

Üniversite yetkilileri, düzenlenecek olan kariyer gününe konuya ilgi duyan tüm halkımızın davetli olduklarını özellikle vurguladılar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ