19 Kasım 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kainatın en güzel kızı Meclis’te
02 Nisan 2011 Cumartesi 19:25

Kainatın en güzel kızı Meclis’te

Meclis Başkanı Hasan Bozer, 2009 yılı Kainat Güzeli Elham Wagdi’yi kabul etti

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Hasan Bozer, 2009 yılı Kainat Güzeli Elham Wagdi’yi kabul etti.
Kabulde konuşan Meclis Başkanı Hasan Bozer, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve “Bir dünya güzelini ağırlamak, biz de bir dünya devleti olduğumuza göre çok önemli ve anlamlıdır” dedi.


Özellikle komşu ülke Mısır’dan bir dünya güzelinin kendisini ziyaret etmesinin bir onur olduğunu belirten Bozer, bu ziyareti ciddiye alıp önemsediklerini, bu tür ziyaretlerin ülke tanıtımı için çok önemli olduğunu söyledi.


Bozer, bundan sonraki yaşamında da Wagdi’yi aralarında görmek istediklerini de kaydetti.
 


Wagdi: Güzellerden söz aldım

 
2009 yılı Kainat Güzeli Wagdi de 5 günlüğüne Kuzey Kıbrıs’a geldiğini, Kuzey Kıbrıs’ı ve insanları çok sevdiğini söyledi ve bunun son gelişi olmamasını temenni ettiğini söyledi.


Dünyanın bir çok ülkesinden birlikte yarıştığı ve dost olduğu bir çok arkadaşı olduğunu dile getiren Wagdi, bu arkadaşlarının da burada bulunmasını ve onların da katılabileceği bir organizasyon yapılmasını istediğini anlattı.


25 ülkede kraliçe seçilen güzellerle irtibata geçtiğini ve hepsinden burada düzenlenecek olan bir güzellik yarışmasına katılım sözü aldığını dile getiren Wagdi, planlanan yarışmanın Cratos Premiun Otel’de yer alacağını da söyledi. Güzellerin 3 hafta adada kalacağını, hiçbir karşılık almadan yarışmaya katılacaklarını ve elde edilen gelirin KKTC’deki dernek, hastane gibi kurumlara bağışlanacağını da anlatan Wagdi, düzenlenecek olan organizasyon için Meclis Başkanı Bozer’den de destek istedi.


Konuşmaların sonunda Bozer, Wagdi’ye lefkara işi ile süslenmiş bir çanta hediye etti.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ