16 Aralık 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kainat güzeli sahte çıktı!
03 Nisan 2011 Pazar 18:51

Kainat güzeli sahte çıktı!

Bozer’le dün görüşme yapan Wadgi kainat güzeli değilmiş!

Elif ŞEN

Cumhuriyet Meclis Başkanı Hasan Bozer’le dün görüşme yapan Mısırlı güzel Elham Wadgi’nin 2009 yılı kainat güzeli o lmadığı ortaya çıktı.

2009 yılında Miss Universe Kainat Güzellik yarışmasına sadece yarışmacı olarak katıldığını her hangi bir derecesinin olmadığını Haberdar gazetesine açıklayan Bülent Güngut, “Elham Wadgi o yıl yapılan yarışmaya katılmıştı ancak ilk 10 beş içerisinde bile yer alamadı” şeklinde konuştu.

 

Asıl güzel Venezuella’dan

2009 kainat güzelinin Venezuella’dan katılan Stefania Fernandez olduğunu belirten Günkut basının yanlış bilgilendirildiğini bu konunun da birileri tarafından fark edilmeyeceğini düşünerek 25 ülkenin katılımı ile gerçekleştirilecek yarışma için sükse amacında olunduğunu iddia etti.

 

Sadece katılımcı

Bülent Günkut, yaptığı açıklamasında “ Adada bu yarışmaları bilen biri yoktu diye düşünüldü ancak ben 30 yıldır bu mesleği yapıyorum. Düzenlenen bütün güzellik yarışmalarını takip eder, bilirim. Ülkeye gelen güzellere unvan verilirken ya da Meclis Başkanı’na takdim edilirken gerçeklerle sunulmalı. Yarışmada sadece katılımcı olan birini bu sıfatla sunmak yanlış” dedi.

Kendisini 2009 yılı Kainat Güzeli olarak tanıtan Wagdi, 5 günlüğüne Kuzey Kıbrıs’a geldiğini, Kuzey Kıbrıs’ı ve insanları çok sevdiğini söylemiş ve bunun son gelişi olmamasını temenni ettiğini belirtmişti.


Dünyanın birçok ülkesinden birlikte yarıştığı ve dost olduğu bir çok arkadaşı olduğunu dile getiren Wagdi, bu arkadaşlarının da burada bulunmasını ve onların da katılabileceği bir organizasyon yapılmasını talep etmişti.

 

YORUMLAR
'BOYLE BAS BOYLE TRAS'
UMUT YURTSEVER
GECEN YIL JENIFER'I GETIRECEKLER DIYE BIRILERI COK GUZEL VE COK UCUZA BIR REKLAM YAPMISTI!!.. SIMDI YINE, GUYA KKTC'YI TANITMA HEVESLERI VARMIS GIBI BIRILERI, BU DEFA MECLIS BASKANINI HEDEF SECMISLER..OYSA,SAYIN BOZER'IN NE KAINAT GUZELLERI ILE BIR ILGISI; NE DE, KKTC'YI TANITMA DIYE BIR DERDI VAR..ZATEN,HIC BIR ULKE TARAFINDAN TANINMAMIS KKTC DE SECILECEK BIR GUZEL OLSA OLSA ORGANIZATORLERIN GUZELI OLUR ANCAK!. ANLASILAN BIRILERI, KURAN'DA OLMAYAN DUA'YA AMIN DEDIRTMEGE CALISIYORLAR!!..
03 Nisan 2011 Pazar 21:27
82.132.248.93
ÜYE İŞLEMLERİ