20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kadınların yaptığı 5 flört hatası
14 Ekim 2012 Pazar 09:33

Kadınların yaptığı 5 flört hatası

Flört ederken siz de bu hataları yapıyor musunuz?

Flört etmek, bir erkekle ilgilendiğinizi anlatmanın en etkili yolu. Böylece hoşlandığınız erkek sizi tanıyabilecek ve kadın tarafınızı görebilecek. Ancak yapacağınız herhangi bir hata olayı tamamen mahvedebilir. Sayacağımız 7 hatadan uzak durmalısınız:

 

1. Akıl oyunlarından ya da elde eldilmesi zor kadın imajından sakının. Kendine saygısı olan hiçbir erkek, böyle bir kadınla beraber olmak istemez. Ya ona onunla ilgilendiğinizi gösterin ya da bırakın gitsin.

 

2. Karşınızdaki erkeğe saygısızlık olarak nitelendirilebilecek tavırlardan uzak durun. Şaka yapabilirsiniz ya da şaka yollu iğneleyebilirsiniz ama özellikle diğer insanların yanında dozunu kaçırırsanız, onurunu zedelemiş olursunuz.

 

3. Erkekler genelde kahraman olmayı ve yardımlarına ihtiyaç duyulmasını severler. Ancak dikkat edin, zavallı biri gibi görünmek istemezsiniz. Sürekli onun tavsiyelerine ihtiyaç duyduğunuzu belirtmeyin.

 

4. Hemen sahiplenmeye çalışan kadınlar, erkekler için iticidir. Konuşurken onun koluna dokunmak ayrı, bir de sıkı sıkı tutup bu adam benim mesajı vermek ayrı.

 

5. Akıllıca davranın ve ona ne kadar güçlü olduğunuzu göstermekten kaçının. Aksi takdirde, sizin yalnızca cinsellik için arayışta olduğunuzu düşünecektir. Çünkü erkekler, kendilerine ihtiyacı olan kadınlardan hoşlanır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ