19 Ekim 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kadınların söylediği 10 yalan
11 Aralık 2012 Salı 15:10

Kadınların söylediği 10 yalan

Bu yalanlar tanıdık geliyor mu?

Banka hesabın beni ilgilendirmiyor: Buna inanmadınız herhalde... Bütün kadınlar kendilerini güvence altına alabilecekleri kazanca sahip bir erkek isterler.

 

Üzülme, bu herkesin başına gelir: Eğer bir hata yaptıysanız bu cümleyi kız arkadaşınızdan duyabilirsiniz. Ne denli hayal kırıklığına uğradığını size göstermek istemeyecek ve aklındakileri söylemek yerine bu şekilde geçiştirmeyi deneyecektir.

 

Sen mükemmelsin: Gelin gerçekçi olalım, kimse mükemmel değildir. Her ilişkinin başlarında bunu tüm kadınlar hatta erkekler söyler; çünkü sizi henüz tanımaya başlamışlardır. Her şey yoluna girip de birbirinizi daha iyi tanımaya başladığınızda değişimin kaçınılmaz bir talep olduğunu da anlayacaksınız..

 

Erkek erkeğe eğlenmeye gitmen konusunda son derece açık görüşlüyüm: Doğru olsa ne güzel olurdu değil mi? Kadınlar özellikle gece programları söz konusu olduğunda ilk sırada yer almak isterler. Eğer bunu göze alarak gitmeye karar verirseniz birkaç günlük dırdıra da hazırlıklı olun!

 

Spor programlarına bayılıyorum hayatım: Sevgiliniz sizinle birlikte oturup maçları seyrediyor diye hemen bu maddeye itiraz etmeyin.Kadınlar spor programlarını sevdikleri için izlemezler, bu size diğer hem cinslerinden ne kadar farklı olduğunu ispat etme savaşıdır.

 

Sen haklısın: Sevgiliniz her ne kadar sizi haklı bulmasa da bunu sadece sizin bir an önce susmanız için söylemektedir. Çünkü kadınlar bilirler ki bir süre sonra siz zaten kendiliğinizden haklı olmadığınızı fark edecek ve özür dileyeceksiniz.

 

Yatakta çok iyisin: Sevgiliniz eğer size seks hayatınıza ilişkin iltifatlar yağdırıyorsa bu onun söylediği her kelimeyi inanarak sarf ettiği anlamına gelmez. Çoğunlukla kadınlar, erkeklerin kendilerini iyi hissetmesini sağlayacak kelimeleri tercih ederler, içlerinden gelen her şeyi söylemezler.

 

Arkadaşlarınla zaman geçirmeyi seviyorum: İşte bir diğer yalan daha… Arkadaşlarınız her ne kadar sizin en iyi dostlarınız da olsa sevgiliniz sizinle daha çok baş başa zaman geçirmek isteyecektir, arkadaşlarınızla birlikte sizi yaşamak değil.

 

Herhangi bir sorun yok: Eğer “Bir sorun mu var?” diye sorduğunuzda “Ben iyiyim” cevabını alırsanız bilin ki ortada bir sorun vardır.Bilmelisiniz ki bir sorun varsa kadınlar gerçeği kendileri dillendirmek istemezler, onlar sorunu sizin çözmenizi beklerler.

 

Ailenle vakit geçirmekten büyük keyif alıyorum: Peki ya gerçek? Belki ayda iki kere ile sınırlı olsa iyi olur. Düşünsenize haksız da sayılmaz… Herkes tarafından eleştiri oklarına tutulurken gerçekten de ailenizi seviyor olabilir mi?

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ