20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kadınların hoşlanmadığı erkek davranışları
10 Temmuz 2012 Salı 13:28

Kadınların hoşlanmadığı erkek davranışları

Beyler, bu davranışlardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz!

Bir kadın için bir erkekte asla kabul edilemeyecek davranışlar vardır. Atla deve istemiyoruz elbette, ama bizden bakımlı ve güzel olmamızı beklediğiniz gibi biz de sizden kendinize dikkat etmenizi ve itici olan hareketlerden uzak durmanızı istiyoruz.
Kadınlar fit olmak zorundaysa, erkekler de göbeksiz olmak zorunda. Sevgilimiz olacaksa, göbekli erkeğe pek tahammülümüz yok.

Burun kıllarınızı biraz kesseniz, hiç fena olmayacak. Kusura bakmayın ama, biraz mide bulandırıcı görünüyorlar.

Ana kuzusu mu? Hayır, teşekkürler. Erkek olmakla övünüyorsanız, ana kuzusu olmaktan vazgeçmek zorundasınız. Annesinin dizinin dibinden ayrılmayan ve her dediğini yapan erkek kadar itici bir şey, daha dünya üzerinde bulunamadı.

Dağınık erkeklerden hiç haz etmiyoruz. Küçük çocuklar gibi sürekli etrafı dağıtıyorsunuz ve arkanızı toplamamızı bekliyorsunuz. Karıştırdınız, biz anneniz değiliz.

Yemek yerken, ağız şapırdatan ya da garip sesler çıkaran erkekler, lütfen bizden uzak durun. Her şeyin bir adabı var, lütfen yemek yemeyi öğrenin.

Hoş görünmeye çalışıyorsunuz ancak kafanızı jöle kutusuna batırıp çıkarmanın da bir anlamı yok. Lütfen saçlarınızı kafanıza yapıştırmayın.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ