12 Aralık 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kadınlardan anlamlı kermes
11 Nisan 2011 Pazartesi 14:55

Kadınlardan anlamlı kermes

Gönüllü kadınlar, Kanser Hastaları yararına Kermes düzenledi

Kanser Hastalarına Yardım Derneği’nin Mormenekşe ve Yeniboğaziçi bölgesindeki görevli kadınları dün Mormenekşe’de dernek yararına bir kermes düzenledi. Etkinlik, dün, gün boyunca Mormenekşe’nin girişinde yapıldı.

 

Yeni bir etkinlik daha

Mormenekşe ve Yeniboğaziçi Bölge görevlisi bayanlar, sık sık gerçekleştirdikleri etkinliklere bir yenisini daha ekleyerek, kanser hastalarının hem tedavileri hem de diğer ihtiyaçlarının karşılanması için katkı koymaya devam ediyor.

 

Tatlılar maddi katkıya dönüştü

Bölgedeki işletmelerin derneğe bağışladığı kıyafet, giysi ve ayakkabı gibi emtiaların satışını yapan dernek gönüllüleri, ayrıca kendi üretimleri olan tatlıları da dernek yararına maddi katkıya dönüştürdü.

 

Gönüllü oldular

Mormenkşe-Yeniboğaziçi Bölge Sorumlusu Fatma Güral, bölgedeki bayanların büyük bir özveriyle gönüllülük esasına dayanarak dernekte aktif olarak görev üstlendiklerini, Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne maddi destek sağlamak için çalıştıklarını söyledi. Güral, etkinliğe gösterilen ilgiden memnun olduklarını, kermesin gerçekleştirilmesinde katkı koyan kurum, kuruluşlara ve Mormenekşe halkına teşekkür etti. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ