21 Ekim 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İyi bir erkeğin 8 özelliği!
28 Ağustos 2012 Salı 11:27

İyi bir erkeğin 8 özelliği!

Aşağıda sıraladığımız özelliklere bir göz atın ve yeni sevgili adayınızla tanıştığınızda bunları aklınızda tutun…

İyi bir erkeğin özellikleri ne olmalıdır hiç düşündünüz mü? Daha önce ilişkiniz olduysa eminim düşünmüşsünüzdür. İyi bir erkekte hangi özelliklerin olması gerektiğini hepimiz bilmek isteriz. İyi özelliklere sahip bir erkek bulmak çok da zor değil. Bu özellikleri aklınızda tutmak, kötü erkekleri uzak tutmak ve iyilerine odaklanmanız için yeterlidir. Güvenilirlik!

Biz kadınların erkeklerde aradığımız en önemli özelliklerden birisi güvenilirlik olmalıdır. Bir erkeğin aldatmak yerine ilişkiyi bitirmesi daha tercih edilir bir durumdur. Eğer bir ilişki yürümüyorsa bunu her iki taraf da bilmeli ve yollarına devam etmelidir. 


Dürüstlük!

Dürüstlük de çok önemli bir konudur. Sadece size karşı değil diğer insanlara karşı da dürüst olması gerekir. Eğer patronuna veya bir arkadaşına çok kolay yalan söylüyorsa muhtemelen güvenilmesi zordur. Gün gelir size de çok kolay yalan söyleyebilir. Maddi açıdan sağlam!

Bir erkek zengin olmak zorunda değildir ancak parasını kullandığı yer önemlidir. Çok dolgun maaş alan bir erkek bile parasız kalabilir. Kredi kartını nasıl kullandığını ve para biriktirip biriktirmediğine dikkat edin. Mizah Anlayışı!

İyi bir erkekte mizah anlayışı kesinlikle çok önemlidir. Kadınlar kendilerini güldüren ve gülmekten zevk alan erkekleri çok severler. Espri anlayışı iyi olan erkekleri tercih edin.Uyumlu! 

Konuşurken karşısında rahat edebileceğiniz erkekleri tercih edin. Eğer onun yanında kendinizi tedirgin hissediyorsanız bir şeyler ters gidiyor demektir. Saygılı!

İyi bir erkeğin bir diğer özelliği saygıdır. Nerede nasıl davranacağını bilmeli ve insanlara saygılı olmalıdır. Aynı zamanda diğer insanların da saygısını kazanmalıdır. Gereksiz derecede kaba olan ve diğer insanlara saygılı davranmayan bir erkek hiç çekilmez. Aile İlişkileri!

Ailesine değer veriyor mu? Çok asil bir aileden gelmek zorunda değil ancak iyi bir erkeğin aile konusunda bazı değerleri olmalıdır. Rol model olarak ebeveyn sahibi olmanın önemini ve sıkı aile birlikteliğinin faydalarını anlıyor olmalıdır. Azimli!

Amaç sahibi olmak ve motivasyon iyi bir erkeğin diğer özellikleri arasındadır. Her zaman daha iyisini yapmak için uğraşan ve yaptığı işler için çaba harcayan bir erkek istersiniz değil mi? Bu, sizin için de en iyisini yapacağı anlamına gelir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ