20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İttifak mı yaptılar?
16 Nisan 2011 Cumartesi 14:37

İttifak mı yaptılar?

AKP Başkanvekili'nden CHP ve MHP hakkında şok iddia!

 AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, milletvekili aday listelerine bakıldığında CHP ile MHP arasında ittifak kurulduğunun çok iyi görüldüğünü söyledi…

 

Canikli, Ticaret ve Sanayi odası Toplantı Salonu'ndaki AK Parti Giresun milletvekili aday tanıtım toplantısında, 12 Haziran'da yeniden milletin iradesine başvurarak Türkiye'yi yönetecek kadroların seçileceğini belirtti.


12 Haziran akşamı millet iradesinin gerçek anlamda sahibi olacak, milletten aldığı yetkiyi hizmet olarak tekrar verecek kadroların iş başına geleceğine inandığını ifade eden Canikli, "AK Parti Giresun milletvekili adayları olarak Giresun'u Ankara'da en güçlü şekilde temsil etmek için her türlü imkan, bilgi birikimi, tecrübe, samimiyet ve milletimizin çoğunluğunun sahip olduğu inanca sahibiz. Bu nedenle en ufak bir tereddütümüz yok. Yeni dönemde milletimiz bu görevi bize verirlerse kentimizi Ankara'da en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar Giresun'un Ankara'dan isteyip de alamadığı hiçbir şey olmadı, yeni dönemde de olmayacaktır" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ